کد خبر: ۵۱۰۹۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

نصیری درباره آخرین جزئیات اجرای پویش نذر سلامت در ایام ماه محرم توضیحاتی داد.

به گزارش شفاف، محمد نصیری سخنگوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در گفت‌و گویی، در تشریح آخرین جزئیات پویش نذر سلامت گفت: بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ هیئت در سراسر کشور تحت پوشش نذر سلامت قرار دارند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر افزود: در پویش نذر سلامت تعدادی از جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر با حضور در تکایا کار غربالگری و تب سنجی عزاداران حسینی را انجام می‌دهند.

نصیری ادامه در تشریح جزئیات غربالگری عزاداران حسینی پیش از ورود به تکایا از سوی جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر ادامه داد: تب سنجی، رعایت شیوه نامه‌های مبارزه با کرونا در عزاداری ها، رعایت ضوابط بهداشتی در مکان‌هایی با محیط کم از دیگر اقدام‌هایی است که در پویش نذر سلامت از سوی جمعیت هلال احمر انجام می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که چه تعداد از جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر در پویش نذر سلامت در اجرای غربالگری عزاداران حسینی حضور دارند گفت: نزدیک به ۱۰ هزار نفر از جوانان جمعیت هلال احمر در پویش نذر سلامت حضو دارند.

سخنگوی جمعیت هلال احمردر پاسخ به این سوال که توزیع ماسک بین عزاداران حسینی از چه محلی انجام می‌شود تصریح کرد: بیشترین اقلام بهداشتی توزیعی در پویش نذر سلامت از کمک‌های خیرین و منابع مردمی است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: