کد خبر: ۵۱۰۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

رییس شورای شهر تهران گفت: نباید با نقد تخریبی شرایط کار را سخت‌تر کنیم، تعامل بیشتر میان دولت و شهرداری برای رفع مشکلات مردم ضروری است.

به گزارش شفاف، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار کرد: همانطور که رهبر انقلاب در دیدار اخیر با اعضای هیات دولت اعلام کرد باید در عین شنیدن صدای منتقدان نگاه ویژه به جبران ضعف‌ها و کمبود‌ها داشته باشیم. ما در یک جنگ اقتصادی هستیم که دولت ترامپ علیه ایران به پا کرده است و این در حالی است که بحران قیمت نفت، رکود اقتصادی و کرونا نیز به این موضوع دامن زده است.

وی با اشاره به اینکه لازم است با نقد سالم دولت را به سمت تحرک بیشتر پیش برد، افزود: نباید نقد‌ها در سال آخر منجر به تخریب شود. در حوزه مدیریت شهری هم مانند دولت در سال پایانی قرار داریم و با همان مشکلات و چالش‌های روبه رو هستیم که دولت نیز از آن رنج می‌برد.

هاشمی بیان کرد: اکثر چالش‌ها و مشکلات متعددی که دولت در سال آخر فعالیت خود با آن مواجه است برای مدیریت شهری وجود دارد و نباید با نقد تخریبی شرایط کار را سخت‌تر کنیم. تعامل بیشتر میان دولت و شهرداری برای رفع مشکلات مردم ضروری است و نباید از این موضوع مهم غافل شویم.

وی خاطر نشان کرد:‌دولت ترامپ در تلاش بود که اقداماتی علیه ایران انجام دهد که به دلیل درگیری‌های سیاسی این موضوع مورد توجه واقع نشد و اقدام سازمان ملل نیز امری بی‌سابقه بود.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: