کد خبر: ۵۱۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: بیش از ۲ هزار نفر به واسطه کمپین «مشق احسان» صاحب شغل شدند.

مشق احسان بیش از ۲ هزار شغل ایجاد کرده است

به گزارش شفاف، محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از آثار مثبت سومین پویش «مشق احسان» بر فضای کارآفرینی خبر داد و اظهار کرد: بسته‌های نوشت‌افزار بین یک میلیون دانش‌آموز مناطق محروم توزیع می‌شود.

مدیرعامل بنیاد احسان به تأثیر سومین دوره پویش ملی «مشق احسان» بر رونق کارآفرینی نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امسال «مشق احسان» پرچمدار کارآفرینی اجتماعی نیز خواهد بود، چرا که علاوه بر هدف اصلی خود در این زمینه اقدامات جدی را انجام می‌دهد.

ترکمانه افزود: در مجموع بیش از ۲ هزار نفر به واسطه کمپین «مشق احسان» صاحب شغل شدند.

او با بیان اینکه برای تأمین اقلام مورد نیاز از ۲۰۰ تولیدکننده ایرانی، محصولات نوشت افزار خریداری شده است و همچنین ۳۰ کارگاه جدید نیز افتتاح شده که منجر به اشتغالزایی مستقیم بیش از ۳۰۰ نفر شده و برای ۳۰۰ نفر دیگر نیز به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی شده است، ادامه داد: از سوی دیگر از تعطیلی بیش از ۵۰ کارگاه و بیکار شدن ۱۲۰۰ نفر جلوگیری شده است.

او تصریح کرد: امسال سومین سالی است که پویش ملی «مشق احسان» با هدف تأمین و توزیع بسته‌های نوشت افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار آغاز به کار کرده است.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: سال گذشته ۴.۵ میلیارد تومان کمک‌های مردمی با مشارکت ۴۵۰ هزار نفر برای تهیه ۲۵۰ هزار بسته نوشت افزار هزینه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: