کد خبر: ۵۱۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

معاون اداری-مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در مناطقی که نذورات شرط شرعی ندارند، در راستای احسان حسینی ارزاق خشک در مناطق روستایی و شهری توزیع می‌شود.

توزیع جیره خشک در قالب طرح احسان حسینی

به گزارش شفاف، مجید باجلان معاون اداری-مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت و گویی، اظهار کرد: کمیته امداد در پویش ایران همدل یک با طرح اطعام مهدوی با توجه به سفره اطعام در ماه مبارک رمضان وارد شد.

او با بیان اینکه کمیته امداد در ماه محرم و صفر در پویش ایران همدل دو با اطعام حسینی و احسان حسینی وارد شده است، گفت: قصد داریم در هر مرکز استان و هر شهرستان ۷۲ آشپرخانه را با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ایجاد کنیم.

باجلان گفت: افرادی هستند که براساس شرط شرعی بودن نذرشان باید طبخ غذا داشته باشند، لذا در مراکز استان ها و شهرستان ها با اطعام حسینی وارد پویش ایران همدل شدیم.

معاون اداری-مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: در مناطقی که نذورات شرط شرعی ندارند، در راستای احسان حسینی ارزاق خشک در مناطق روستایی و شهری توزیع می‌شود.

باجلان گفت: سال‌های گذشته با توجه به اینکه ویروس کرونا وجود نداشت مردم در هیئات مذهبی نذورات خود را تقسیم می‌کردند، اما امسال باید با رعایت الزامات بهداشتی شور حسینی را همچنان برقرار نگه داریم.

او ادامه داد: به مردم توصیه می‌شود نذورات خود را به دست نهاد‌هایی مثل کمیته امداد و بهزیستی بسپارند تا به افراد نیازمند اهدا شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: