کد خبر: ۵۱۱۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

رئیس سازمان صداوسیما که همراه با وزیر آموزش و پرورش با حضور در شبکه آموزش مدرسه تلویزیونی ایران را افتتاح کردند، اعلام کرد که تمام دروس برای استفاده دانش‌آموزان در سایت تلوبیون ذخیره می‌شود.

به گزارش شفاف،  مدرسه تلویزیونی ایران با حضور عبدالعلی علی‌عسکری رئیس صداوسیما و حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح شد. رئیس صداوسیما اظهار کرد: کارهای مختلفی را آغاز کردیم؛ در لحظه‌ای که تعطیلی مدارس را اعلام کردند ما مسئولیت بیشتری را روی دوش خود احساس کردیم تا به فوریت این خلأ را پر کنیم. به کمک وزارت آموزش و پرورش معلمان و استادان در زمان کوتاه این اقدام انجام شد.

وی عنوان کرد: در این مدت تلوبیون را مأمور کردیم تا کلاس‌ها را ساماندهی کند تا اگر دانش‌آموزان نیاز به تکرار مطالب داشتند دوباره بتوانند تماشا کنند. تا پایان سال تحصیلی تمام دروس در سایت تلوبیون ذخیره خواهد شد. آموزش در حال حاضر با زمان ما زمین تا آسمان متفاوت است چراکه در حال حاضر امکانات شرایط مدارس بهتر است البته برخی از مدارس ما نیز مشکلاتی دارند.

رئیس صداوسیما بیان کرد: بعد از تمام شدن بیماری کرونا شاید مسیر مدرسه تلویزیونی را ادامه بدهیم و در جهت عدالت آموزشی این گام را برداریم.

محلا غفاری، فرزند شهید حسن غفاری از شهدای مدافع حرم که سال 1394 در درعای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد، چکش زنگ مدرسه را به علی عسکری و حاجی میرزایی داد تا زنگ مدرسه تلویزیونی ایران را به صدا درآورند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: