کد خبر: ۵۱۱۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

پلیس شهر شیکاگو - واقع در ایالت ایلینوی آمریکا - مردی را که به سلاح سرد مجهز بود به ضرب گلوله از پای درآورد.

                          پلیس شیکاگوی آمریکا فردی را به ضرب گلوله کشت

به گزارش شفاف، از شبکه تلویزیونی سی بی اس، این فرد در حالی که چاقو به دست داشت، به یک نفر حمله کرد. پلیس شیکاگو، این فرد تحتِ تعقیب را که به سمت ماموران حمله ور شده بود صبح روز شنبه هدف اصابت گلوله قرار داد.

ماریسا پارا خبرنگار شبکه تلویزیونی سی بی اس در گزارشی از ویتوم پارک در شهر شیکاگو گزارش داد: ما تلاش می‌کنیم تایید این خبر را بدست آوریم، اما آن چیزی که ما می‌دانیم این است که قبل از ساعت دو بامداد روز شنبه، در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر چاقو خوردن یکی از افراد در ویتوم پارک، ماموران خود را به صحنه رساندند. وقتی پلیس به صحنه رسید، فردی را مشاهده کرد که چاقویی بزرگ در دست دارد و به یک نفر حمله کرده است. پلیس از مهاجم خواست تا سلاح سرد را روی زمین بگذارد، اما وی خودداری کرد.

«برایان مک درموت» از اداره پلیس شیکاگو گفت: «آن‌ها از فرد مهاجم خواستند تا چاقو را روی زمین بگذارد. وی از این کار امتناع کرد. یکی از ماموران اقدام به شلیک تفنگ برقی بی حس کننده کرد. فرد مهاجم تلاش کرد تا دارت‌های بی حس کننده را از بدنش بیرون بکشد. وی در ادامه ناگهان به سمت مامور پلیس حمله ور شد».

بنابر اعلام پلیس، پس از حمله فرد مهاجم، ماموران پلیس چندین بار به سمت وی تیراندازی کردند که باعث کشته شدن او شد. هیچ یک از ماموران در این صحنه زخمی نشدند. فردی به علت زخمی شدن او با اداره پلیس تماس گرفته شده بود به بیمارستان «مک نیل» منتقل شد و خبری از وضعیت این فرد در دست نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: