کد خبر: ۵۱۱۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳

ریاحی گفت: تعداد ۸ نفر از کارکنان بنیاد شهید در ابتدای سال جاری بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش شفاف، مهدی ریاحی کیا مدیر کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گویی، اظهار کرد: موضوع دورکاری همکاران ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران جدا از دورکاری با سایر کارکنان دولت نیست.

مدیر کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ما بر اساس ضوابط و مقررات ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت می‌کنیم و کل استان‌های ما هم طبق دستورالعمل ابلاغ شده عمل می‌کنند.

او با بیان اینکه دستورالعمل استان‌هایی که وضعیت قرمز دارند، بر اساس ستاد استانی کرونا و ابلاغیه استانداری‌ها است، گفت: در سایر استان‌هایی که وضعیت مقداری عادی‌تر است، در بحث دورکاری بیشتر کارکنانی مدنظرمان هستند که بیماری‌های زمینه‌ای دارند.

ریاحی کیا بیان کرد: در دستورالعمل دولت تأکید شده به این افراد توجه بیشتری شود تا دچار آسیب بیشتری نشوند.

مدیر کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ما هم همپای سایر دستگاه‌ها دستورالعمل‌ها را اجرا می‌کنیم و امیدوار هستیم شدت بیماری کمتر شود و همکاران از این آسیب دور باشند.

او با بیان اینکه حدود ۸ نفر از همکاران ما در ابتدای سال بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: امیدواریم دیگر شاهد چنین ضایعه‌ای برای همکارانمان نباشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: