کد خبر: ۵۱۱۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹

مدیرعامل بنیاد احسان گفت: برای کنکور سال گذشته ۲۰ هزار نفر در کلاس‌های کنکور برگزار شده از طرف بنیاد احسان مشارکت کردند.

به گزارش شفاف، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در گفت‎‌وگویی، اظهار کرد: ۲۰۰ هزار بسته نوشت افزار در این مرحله از پویش مشق احسان تقدیم به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی شده است.

مدیرعامل بنیاد احسان درباره برگزاری کلاس‌های کنکور برای دانش آموزان مناطق محروم اظهار کرد: برای کنکور سال گذشته ۲۰ هزار نفر در کلاس‌های کنکور برگزار شده از طرف بنیاد احسان مشارکت کردند.

او با بیان اینکه ۳۰۰ گروه جهادی و مردمی شناسایی دانش آموزان نیازمند مناطق محروم را به عهده گرفتند، افزود: ۲۰ دبیر سطح یک کشوری به صورت داوطلبانه بابت تولید محتوای آموزشی در این بخش حضور داشتند.

ترکمانه ادامه داد: گروه برگزاری کلاس‌های کنکور در طول سال تحصیلی نیز فعالیت‌هایی از جمله آمادگی به دانش آموزان المپیادی، کنکوری، استعدادیابی و... را انجام می‌دهد.

مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های کنکور به صورت آزمایشی انجام گرفت و خوشبختانه بازخورد خوبی داشت، گفت: تمامی کلاس‌های برگزار شده در بستر فضای مجازی صورت می‌گیرد.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: