کد خبر: ۵۱۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در واکنش به سازش رژیم آل خلیفه با رژیم اشغالگر قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شفاف، فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی در پی سازش رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد که بدین شرح است:

بسمه تعالی

اقدام حکام سرسپرده بحرین در اعلام برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی و خیانت به آرمان فلسطین و چندین دهه مبارزه و تحمل آلام سنگین مردم فلسطین، در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستم کینه این سرزمین و جهان اسلام تا ابد باقی خواهد ماند.

حاکمان بحرین در خطایی غیرقابل جبران ضربه مهلک دیگری به مشروعیت نداشته خود زده و با پذیرش سازش به دامن رژیم صهیونیستی پناه بردند، غافل از آنکه این اقدام پیش از گذشته مشروعیت آنها را زیر سؤال برده است. آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین به پای دولت آمریکا که تاکنون بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد نموده خود را رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی کرد.

از این پس هرگونه جنایت رژیم اشغالگر در کشتار و قتل کودکان زنان و مردم بی‌دفاع فلسطین علاوه بر کودک‌کشان صهیونیسم، به پای حاکمان منامه و ابوظبی نوشته خواهد شد.

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام رژیم آل خلیفه تأکید می‌نماید این قبیل اقدامات خللی در اراده ملت‌های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین‌های اشغالی نخواهد گذاشت و مسئله فلسطین همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است. رژیم صهیونیستی نزد ملت‌های مسلمان به عنوان رژیمی اشغالگر و جنایتکار منفور خواهد بود.

این هم‌گرایی‌ها سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نینداخته، بلکه موجب هم‌گرایی و افزایش انگیزه و اتحاد ملت‌های مسلمان برای محو سریع‌تر آن از نقشه جهان خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: