کد خبر: ۵۱۱۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: امارات و بحرین نباید با سگ زنجیری آمریکا رابطه برقرار می‌کردند.

عادی‌سازی روابط اسرائیل با کشور‌های اسلامی، خیانت است‌به گزارش شفاف، حجت الاسلام علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای و محکومیت اقدام سران امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس، تاکید کرد: امروز بر تمامی مسلمان و علمای جهان اسلام تکلیف است که در برابر خیانت امیر امارات و امیر بحرین بایستند و آن دو را به جرم این خیانت بی‌نظیر و ظلم آشکار، در اذهان عمومی به محاکمه بکشند و رسوا کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

یکبار دیگر جهان در آستانه‌ی ظلمی آشکار به جامعه‌ی انسانی و مسلمانان مظلوم دنیا، خصوصاً به ملت بیدار و عزیز فلسطین است. عادی‌سازی روابط اسرائیل با کشور‌های اسلامی، خیانت و جرمی است که با هدف نفی دین و نفی آزادی جامعه‌ی اسلامی و جنایت علیه امت محمدی (صلی الله علیه و آله وسلم) و ظلم در حق انسانیت شکل می‌پذیرد.

اهانت به نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، آن هم در بحبوحه‌ این خیانت بزرگ و ضد بشری، برای زمینه‌سازی خیانت گسترده‌تر در این میدان به مسلمانان جهان است.

اگر آن روز که ملت مظلوم عراق و افغانستان و پس از آن مردم عزیز سوریه و لبنان و یمن و بحرین آماج حملات ددمنشانه‌ی زورگویان و قلدران جهان قرار گرفتند، علمای جهان اسلام علیه برافراشتگان پرچم ظلم و بیداد فریاد می‌زدند و مانع جنایت علیه هم‌نوعان خود می‌شدند، امروز طاغوت‌چه‌های امارات و بحرین جرأت نمی‌کردند با سگ زنجیری آمریکا رابطه برقرار کنند.

اگر آن روز که سلمان رشدی مرتد و کثیف به پیامبر اعظم و رسول الهی اسلام (ص) اهانت می‌کرد، علمای جهان اسلام در برابر این جنایت بزرگ فریاد می‌زدند و سلمان رشدی خائن را به سزای عمل خود می‌رساندند، امروز امت اسلام شاهد این ننگ و تلاش احمقانه و خائنانه‌ی سران کفر و الحاد نبود.

اگر آن روز که سران استکبار، با اسلام‌هراسی، خون مسلمان را مباح شمردند، علمای جهان اسلام در برابر این فاجعه‌ی قرن فریاد می‌زدند، امروز شاهد این جنایت هولناک و عظیم نبودیم.

اگر آن روز که سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی به مردم فلسطین مظلوم و به زنان و کودکان عزیز فلسطینی خیانت می‌کردند، علمای جهان اسلام در برابر آن جنایت‌های ددمنشانه و ویرانگر فریاد می‌زدند، امروز طاغوت‌های بحرین و امارات جرأت نمی‌کردند پای قرارداد ذلت و پستی خود و کشور خود را امضاء کنند.

امروز سران کفر و الحاد با حمایت برخی از پادشاهان و طاغوت‌چه‌های منطقه، سر در آخور خویش فرو برده‌اند و تصمیم به قتل‌عام مسلمانان و جنایت علیه جامعه‌ی انسانی گرفته‌اند.

کیست که نداند آمریکا و اسرائیل بدون همراهی این احمق‌های جاهل و نفهم، قادر به انجام این ظلم بزرگ نیستند. اگر علمای اسلام و فرهیختگان کشور‌های اسلامی در برابر این جنایت‌ها نایستند، فردا معلوم نیست چه بر سر مصر و عربستان و کویت و عمان و تونس و لیبی و سودان و اردن و ترکیه و پاکستان خواهند آورد.

راستی اگر این جنایت‌ها و خیانت‌ها با سکوت علمای جهان اسلام، استمرار یابد و جنایت‌ها توجیه شود، فردا چه کسی در پیشگاه عدل الهی پاسخ قانع‌کننده‌ای دارد؟

مسلمانان دنیا به سازمان‌های بین‌المللی و مدعیان حقوق بشری دل خوش نکنند که آن‌ها نیز ساخته و پرداخته‌ی آمریکا و اسرائیل و شریکان جرم در این فاجعه‌ی بزرگ‌اند.

تنها راه این است که امت اسلام، علمای خود را از خواب غفلت بیدار کرده و آنان را وادار نمایند که بر علیه این ظلم ننگین فریاد بزنند و در برابر خیانت‌های سران کشور‌های اسلامی بایستند.

علمای جهان اسلام باید پرچمداران مبارزه‌ی علیه ظلم و غارتگری و غصب و طغیان باشند.

علمای جهان اسلام وظیفه دارند از مسلمانان و مظلومان جهان حمایت کنند و نگذارند آنان در زیر چکمه‌های خونین جلادان قرن له شوند.

حمایت از امت اسلامی و حمایت از مظلومان جهان و حمایت از فلسطین و فلسطینی، تکلیفی است که خداوند متعال و قرآن کریم برای علمای جهان اسلام مشخص کرده‌اند.

ایستادن در برابر طاغوت و ظالم و مبارزه با استکبار و شیطان بزرگ، تکلیفی است بر دوش علمای جهان اسلام که اگر به این تکلیف عمل می‌شد امروز جهان شاهد این ننگ تاریخی نبود.

من به علمای جهان اسلام، از سنی و شیعه و از هر مذهبی هشدار می‌دهم که اگر امروز در برابر این خیانت سران کشور‌های اسلامی به امت اسلام نایستند، باید شاهد بیرون آمدن دست انتقام الهی باشید و بدانید که گرفتار خشم الهی خواهید شد. فردا همین ترامپ و نتانیاهو، بساط قدرت شما را درهم خواهند پیچید.

سران کفر اگر فرصت پیدا کنند به هیچ مسلمانی اجازه‌ی نفس کشیدن نمی‌دهند. اینان به سیاه و سفید رحم نمی‌کنند. به عرب و عجم رحم نمی‌کنند. به اروپایی و آمریکایی هم رحم نمی‌کنند. ملاک برای سران کفر، قدرت خود، ثروت خود، ریاست خود و دنیای خود است.

من از علمای جهان اسلام می‌خواهم که به داد اسلام برسید. به داد مسلمانان برسید. به داد مظلومان جهان برسید. به داد مردم مظلوم فلسطین برسید. حتی به داد خود برسید که در صورت مماشات، گرفتار عذاب پرودگار خواهید شد.

نگذارید مردم مسلمان جهان از شما‌ها ناامید شوند. نگذارید پیروان شما، با سکوت شما، چپاول شوند. نگذارید راه سلطه‌ کفر بر جهان اسلام هموار گردد. نگذارید خون‌آشامان بین‌المللی هر غلطی خواستند بکنند.

باید با هوشیاری و بیداری به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که تمامی تصمیمات آنان با اراده‌ی علمای جهان اسلام و امت اسلامی درهم شکسته خواهد شد.

باید با درایت و بصیرت به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که اگر در برابر دین و حیات مسلمانان بایستند، تمام دنیای آنان در خطر قرار می‌گیرد.

باید با بیداری و حکمت به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که دوران زورگویی و قلدری و چپاولگری رو به پایان است و این ملت‌های مسلمان هستند که برای خود تصمیم می‌گیرند و بر علیه ظلم و ظالم می‌شورند.

ملت‌های مسلمان جهان بدانند که اگر در برابر توسعه‌طلبی و قدرت‌طلبی اسرائیل و آمریکا نایستند، فردا سرنوشت سیاسی کشور‌های اسلامی نیز همانند سرنوشت فلسطین عزیز خواهد شد.

امروز بر تمامی مسلمان و علمای جهان اسلام تکلیف است که در برابر خیانت امیر امارات و امیر بحرین بایستند و آن دو را به جرم این خیانت بی‌نظیر و ظلم آشکار، در اذهان عمومی به محاکمه بکشند و رسوا کنند.

امروز روزی است که باید از قدرت جهان اسلام بهره ببریم. از قدرت مسلمانان جهان بهره ببریم. از قدرت جبهه‌ی مقاومت بهره ببریم.

سکوت در برابر این جنایت عظیم و سکوت در برابر اهانت به نبی مکرم اسلام حضرت محمدبن‌عبدالله (ص)، هر کس را در پیش وجدان‌های بیدار و آگاه رسوا می‌کند.

با فریاد علیه این طغیان مرگبار مانع رسوایی خود شویم و با بیداری و هوشیاری و تلاش مجاهدانه، به سران کفر و الحاد نشان دهیم که امت اسلامی قدرتمند و ماندگار است و بساط ظلم و طومار کفر را درهم خواهد پیچید.

علی شیرازی

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قدس

۲۳/۶/۱۳۹۹

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار