کد خبر: ۵۱۱۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

نحوه چگونگی ثبت نام به منظور مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی استعدادهای درخشان اعلام شد.

به گزارش شفاف، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شیوه و چگونگی اجرای مصاحبه علمی داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعداد‌های درخشان) سال ۹۹ را به شرح زیر اعلام کرد:

۱- با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و نظر به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشـجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی مصاحبه سال جاری این دوره به صورت مجازی برگزار می‌شود.

۲- داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه کارنامه بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعداد‌های درخشان) واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند، لازم است از ساعت ۱۰ امروز (سه شنبه، ۲۵ شهریور) لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۲۷ شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی مجازی اقدام کنند. عدم ثبت نام در سامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

۳- داوطلبان در زمان ثبت نام جهت مصاحبه لازم است نسخه‌ای از سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فرمی که از طریق سامانه فوق قابل دریافت است، تهیه و در قالب فایل PDF در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری کنند.

۴- از آنجایی که واحد‌های دانشگاهی منتخب در سـطح کشور میزبان داوطلبان به منظور مصاحبه مجازی هستند، لازم است داوطلبان بر اساس محل اقامت خود یکی ازواحد‌های دانشگاهی را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی در سامانه انتخاب و ثبت کنند. مصاحبه کلیه رشته/گرایش‌های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد. واحد‌های دانـشگاهی محل مصاحبه داوطلبانی که شـهر تهران را انتخاب کرده‌اند در زمان اعلام تاریخ و زمان مصاحبه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی تعیین و اعلام خواهد شد.

۵- تاریخ و زمان مصـاحبه در موعد مقرر توسـط مرکز سـنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی اعلام خواهد شد.

۶- حضور داوطلبان در واحد دانشگاهی منتخب به منظور شرکت مصاحبه علمی (به صورت مجازی) در تاریخ و زمان اعلام شده الزامی بوده و عدم حضور داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: