کد خبر: ۵۱۱۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار با التعاون مهم بود و باید پیروز می‌شدیم.

گل محمدی: دیدار با التعاون مهم بود و باید پیروز می‌شدیم/هدیه ارزشمندی به هواداران دادیم

به گزارش شفاف، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با التعاون عربستان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود زیرا آن هماهنگی و هارمونی که باید در تیم باشد به وجود نیامده است. نیاز به زمان بیشتری داریم.

وی افزود: با توجه به تغییرات پرسپولیس، کارمان در زمینه ایجاد هماهنگی و بازی تدارکاتی سخت شده بود. فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می‌توانست به ما گل هم بزند. فکر می‌کنم بازیکنانم در نیمه دوم از لحاظ بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند. 45 دقیقه نیمه دوم خیلی برای ما خوب بود و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. بازی یک طرفه‌ای انجام دادیم و توانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم.

گل محمدی ادامه داد: خدا را شکر این بازی مهم که باید در آن برنده می‌شدیم را با پیروزی به پایان رساندیم. دوباره باید با التعاون بازی کنیم که می‌دانیم همچنان صدرنشین جدول است و ما کار سختی پیش رو داریم. امیدواریم پرسپولیس بازی به بازی بهتر شود و انشاءالله کارمان را با قدرت پیش ببریم.

وی درباره جدایی علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری  بازیکنانی بودند که برای ما بازی می‌کردند و دوست داشتیم با ما باشند اما ترابی و علیپور بخاطر شرایطی که داشتند و پیشنهادشان رفتند. 

سرمربی پرسپولیس افزود: به آنها تبریک می‌گویم به خاطر انتخاب هایشان و آرزوی موفقیت می‌کنم. سعی کردیم جایگزین کنیم برای پست‌هایی که از دست دادیم. بازیکنان جدید هم نیاز به هماهنگی بیشتر دارند عملکرد امروز آنها  نسبتا خوب بود.

گل محمدی خاطرنشان کرد: از بچه های تیم تشکر می‌کنم برای نیمه دوم خوبی که داشتند. هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

وی درباره عملکرد خوب حامد لک مقابل التعاون گفت: بازی سختی برای او بود زیرا اولین بازی‌اش را انجام داد. عملکرد حامد در نیمه اول عالی بود و دو عکس العمل خوب داشت که ما را در بازی نگه داشت. باید بیشتر تمرین و تمرکز کند زیرا کارش تازه شروع شده و با تمرینات مداوم می تواند بهتر باشد. از او برای بازی خوبش تشکر می‌کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: