کد خبر: ۵۱۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
دو نیمکت خالی بزرگ با یک گزینه در حد بوندس لیگا

تراکتور و زنوزی هم با پیشنهاد نجومی در پی جذب تنها گزینه تراز اول باقیمانده برای فوتبال ایران است که در کنار تجارب و سابقه حرفه ای ، مشکل قانون منع قرارداد با خارجی‌ها را بخاطر اصلیت ایرانی ندارد. تراکتور نوری را تنها گزینه باقیمانده می‌بیند.

پس از جدایی فرهاد مجیدی از تیم استقلال، صحبت از مربیان زیادی برای جانشین او به میان آمد. مدیران استقلال حتی در این خصوص اعلام کردند که مذاکرات خود را با آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق این تیم آغاز کرده‌اند تا او را جانشین فرهاد کنند.

به گزارش شفاف، با وجود کش‌وقوس‌های فراوان، به نظر می‌رسد دیگر استراماچونی شانسی برای بازگشت به استقلال ندارد و باید حضور دوباره او روی نیمکت این تیم را منتفی دانست. از همین رو، مدیران باشگاه استقلال به فکر جذب یک مربی دیگر افتاده‌اند که شنیده می‌شود یکی از گزینه‌های آنها الکس نوری است. گزینه ای که مد نظر تراکتور هم قرار دارد.

جنگ تراکتور و استقلال برسر استخدام الکساندر نوری

مسئولان استقلال پس از استعلامی که از سازمان لیگ گرفته‌اند قصد دارند الکساندر نوری که پدری ایرانی دارد را روی نیمکت این تیم بنشانند. نوری که سابقه هدایت تیم وردربرمن در بوندسلیگا را دارد، پس از جدایی از هرتابرلین هنوز هدایت تیمی را نپذیرفته و آزاد است تا به هر تیمی برود. از طرفی، نوری هم چند روز پیش طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که پیشنهاد دارد اما از آنها نام نبرد.

نکته جالب توجه اینجاست که اگر نوری سرمربی استقلال شود، فریدون زندی و آرش برهانی دستیاران او در این تیم خواهند بود و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. در مقابل تراکتور و زنوزی هم با پیشنهاد نجومی در پی جذب تنها گزینه تراز اول باقیمانده برای فوتبال ایران است که در کنار تجارب و سابقه حرفه ای ، مشکل قانون منع قرارداد با خارجی‌ها را بخاطر اصلیت ایرانی ندارد. تراکتور نوری را تنها گزینه باقیمانده می‌بیند.

البته هیئت مدیره استقلال یک بار با این انتخاب مخالفت کرده است اما با توجه به اینکه حضور جواد نکونام در استقلال فعلا منتفی است و از سوی دیگر محمود فکری و امیر قلعه نویی نیز تیم دارند، آخرین گزینه استقلالی‌ها نوری است تا از این طریق برخی از هواداران را نیز راضی نگه دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: