کد خبر: ۵۱۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

فتح آبادی درباره جزئیات اجرای رویداد ملی «صنایع روستا دوست» با هدف افزایش بهره‌وری و درآمد مشاغل روستایی توضیحاتی داد.

به گزارش شفاف، حسین فتح آبادی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با اشاره به برگزاری رویداد ملی «صنایع روستا دوست» در مهرماه امسال گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی فرصت‌های جدید و نوآورانه‌ اشتغال در مناطق روستایی به‌ منظور تقویت بهره‌وری در تولید و توسعه اشتغال در مناطق روستایی و محروم است.

او توسعه اقتصاد دانش بنیان، رونق اشتغال در روستا‌ها و حمایت از مخترعان و صاحبان ایده‌های صنعتی نوآورانه، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان این عرصه را از دیگر اهداف این جشنواره عنوان و تصریح کرد: طرح‌های به ثبت رسیده در سامانه کمیته امداد، در نمایشگاه صنایع روستا دوست به نمایش گذاشته و محصولات به شرکت‌های مختلف عرضه خواهد شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران ادامه داد: از صاحبان محصولات یا ایده‌های صنعتی درخواست می‌شود تا ضمن ثبت طرح خود و مشارکت در این مسابقه، از مزایای این رویداد شامل جوایز نقدی برای سه طرح برتر، نمایش محصولات خود در نمایشگاه بین المللی، معرفی محصولات به بازار‌های هدف، تسهیلات قرض الحسنه برای طرح‌های منتخب، سرمایه گذاری توسط کمیته امداد یا سایر شتاب دهنده‌های حاضر در نمایشگاه، امکان اجرای پایلوت طرح و ... بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: مخترعان، مبتکران، شرکت‌های دانش‌بنیان و افرادی که دارای ایده و خلاقیتی جدید برای کسب‌وکار‌های روستایی هستند، می‌توانند محصولات یا ایده‌های صنعتی با ویژگی‌های«صنعت روستا دوست» را تا تاریخ ۲۵ مهرماه امسال در سامانه رویداد (طرح روستا دوست) به آدرس emdad.ir ثبت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: