کد خبر: ۵۱۲۳۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

رئیس بیمارستان نورافشار از ارائه خدمات رایگان توانبخشی در بیمارستان نور افشار به کودکانی که نیاز به خدمات توانبخشی دارند، خبر داد.

به گزارش شفاف، سید بهمن سبحانی رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار جمعیت هلال احمر در گفت و گویی، با اشاره به، بکارگیری مدرن‌ترین تجهیزات توانبخشی در بیمارستان نورافشار اظهار کرد: بیمارستان نورافشار یک بیمارستان وقفی است که اساس آن ارائه خدمات به کودکان معلول است بنابراین خدمات ویژه برای این افراد در نظر گرفته شده است همچنین این کودکان خدمات را بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

او در ادامه بیان کرد: علاوه بر ارائه خدمات، در صورتی که نیاز باشد خدمات تخصصی و فوق تخصصی توانبخشی، چون فیزیوتراپی و آب درمانی نیز انجام می‌شود.

رئیس بیمارستان نورافشار بااشاره به اینکه تجهیزات این بیمارستان توسط جمعیت هلال احمر و خیرین تامین می‌شود، عنوان کرد: خدمات توانبخشی در بیمارستان نورافشار به صورت روزانه است و در بیمارستان بستری شبانه نداریم.

سبحانی با اشاره به ارائه خدمات دندانپزشکی برای افراد معلول و کم توان گفت: در این مجموعه خدمات دندانپزشکی برای کم توانان جسمی، ذهنی و حرکتی به صورت بیهوشی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: