کد خبر: ۵۱۲۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی برابر تیم النصر عربستان توضیحاتی داد.

به گزارش شفاف، بشار رسن بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی این تیم برابر تیم النصر عربستان اظهار کرد:  با کمال احترام به النصر تنها تیم‌هایی که می‌توانستند پرسپولیس را در این رقابت‌ها متوقف کنند الهلال و السد بودند. وقتی در بازی با السد به پیروزی رسیدیم خودم را در فینال آسیا دیدم.

او ادامه داد: از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر ایجاد فضای خوب برای این رقابت‌ها و ورزشگاه‌های مجهز به تهویه عالی تشکر می‌کنم. ما به خاطر این فضای خوب  بهترین عملکرد را در ۲  بازی اخیر داشتیم.

هافبک عراقی پرسپولیس بیان کرد: اگر ما مقابل النصر ۹۰ دقیقه ۱۰ نفره هم بودیم این تیم نمی‌توانست به ما گل بزند و ما تیم برتر زمین مسابقه بودیم. این پیروزی بزرگ را به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم در فینال سربلند باشیم.

 رسن در نشست خبری پس از بازی درباره برتری مقابل النصر گفت: از فدراسیون قطر و تمام افرادی که کمک کردند تا با این تکنولوژی بالا، دمای هوای ورزشگاه به ۲۱، ۲۲ درجه برسد تشکر می‌کنم و این موضوع برای هر ۲ تیم خیلی خوب بود.

او افزود: بازی خیلی سختی بود. یکی از بازیکنان ما هم اخراج شد، اما انگیزه مان را کم نکرده و تلاش کردیم. خستگی مفرط داشتیم، اما با سعی و تلاش موفق شدیم. امیدوارم در فینال هم بتوانیم به برتری رسیده و قهرمان لیگ قهرمانان شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: