کد خبر: ۵۱۲۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: آمار فوتی‌های کرونا در تهران نشان می‌دهد که در وضعیت بحرانی هستیم.

به گزارش شفاف، پیام طبرسی رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در ادامه برنامه تیتر امشب شبکه خبر طی تماس تلفنی با اشاره به اینکه آمار از لحاظ موارد شناسایی جدید بیشتر از دوره اول بوده است، افزود: میزان مرگ به دلیل کرونا امروز زیاد بود و لذا این موضوع نشان می‌دهد که در وضعیت بحرانی هستیم.

او تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت به گونه‌ای‌ است که بیمارانی که احتیاج به بستری شدن دارند تخت برای آن‌ها پیدا نمی‌کنیم، ۱۰۵ بیمارستان مشغول پذیرش بیماران کرونایی در تهران هستند، اما با این وجود تخت برای بستری شدن بیماران در سطح شهر تهران نداریم، متاسفانه ما شرمنده مردم هستیم که مراجعه می‌کنند.

طبرسی با اشاره به اینکه ما بیماری را در راهرو‌ها نگه نمی‌داریم، ادامه داد: ما برای جابه جایی مجبور هستیم که به آن‌ها اکسیژن بدهیم بنابراین در جا‌هایی دستگاه اکسیژن را قرار داده‌ایم تا مشکل تنفس بیماران را تا حدودی برطرف کنیم و تا جایی که برای ما مقدور است به آن‌ها کمک می‌کنیم.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه در شهر تهران، تخت بستری برای بیماران کرونایی نداریم، گفت: روزانه حدود ۲۰ تا ۲۵ نفر نیاز به بستری دارند که به دلیل کمبود تخت، مجبور به اعزام آن‌ها به سایر بیمارستان‌ها هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: