کد خبر: ۵۱۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

آیا می دانید از زمان رفع محدودیت های آب در سال 2012 ، قوانین دائمی صرفه جویی در مصرف آب برای ملبورن وضع شده است؟ هدف 155 به ما یادآوری می کند که از منابع آب گرانبها بهترین استفاده را ببریم.

هدف 155

به گزارش شفاف، هدف 155 ابتکاری در زمینه بهره وری از آب است که برای ایجاد فکر در مورد میزان آب مصرفی طراحی شده است. به بیان ساده ، این ما را تشویق می کند که مصرف آب را به 155 لیتر در هر روز در روز محدود کنیم.

ملبورنی ها در حال حاضر فرهنگ بسیار خوبی در استفاده بهینه از آب دارند: تحقیقات نشان می دهد که در 19-2018 ، به طور متوسط هر فرد 162 لیتر در روز استفاده می کرد. برای رسیدن به هدف 155 ، همه باید روزانه فقط هفت لیتر کمتر استفاده کنیم: این تقریباً سه چهارم سطل آب است.

آیا می دانید چه مقدار آب استفاده می کنید و آیا هدف را هدف قرار می دهید؟ با میانگین مصرف روزانه آب ملبورن در حال حاضر 161 لیتر ، ارزش بررسی دارد.

آیا شما هدف را می زنید؟

مرحله 1: آخرین صورتحساب آب خود را پیدا کنید تا متوسط مصرف آب روزانه خانوار خود را شناسایی کنید.

مرحله 2: در صورت دستیابی به هدف 155 ، با توجه به تعداد افراد در خانه ، صورتحساب شما به شما می گوید. اگر فقط میزان متوسط مصرف آب روزانه خانوار شما را نشان می دهد ، این تعداد را بر تعداد افراد ساکن در خانه تقسیم کنید تا میانگین مصرف روزانه آب خود را محاسبه کنید و ببینید آیا هر یک از آنها هدف 155 را دارید یا خیر.

قوانین دائمی صرفه جویی در مصرف آب

در حالی که ما به هدف 155 می پردازیم ، چرا نمی توانید از قوانین دائمی صرفه جویی در مصرف آب در ملبورن استفاده کنید؟ آنها برای استفاده روزمره از آب آشامیدنی یک رویکرد عادی درخواست می کنند و موارد زیر را اعمال می کنند:

*باغها و چمنهای مسکونی و تجاری

*باغ های عمومی ، چمن ها و زمین های بازی

*پایین آمدن از سطح سخت

*شستن پنجره

*شستشوی وسیله نقلیه

*استخر و آبگرم

*آبنماها و آب نماها

قوانین دائمی صرفه جویی در مصرف آب برای آبهای بازیافتی ، بازیافتی ، بارانی یا خاکستری اعمال نمی شود ، مگر اینکه با آب آشامیدنی تکمیل شود.

قوانین دائمی صرفه جویی در مصرف آب و هدف 155

محدودیت های آب

در حال حاضر محدودیت های اجباری آب برای ملبورن وجود ندارد. برای مرجع ، در اینجا تاریخچه محدودیت های آب در شهر ما آورده شده است.

محدودیت های اعمال شده

تاریخ

محدودیت های آب متوقف شد و قوانین جدید دائمی استفاده از آب اجرا شد

01دسامبر2012

مرحله اول

01دسامبر2011

مرحله دوم

01سپتامبر2010

مرحله سوم

02 آوریل 2010

مرحله سومA

01 آوریل 2007

مرحله سوم

01 ژانویه 2007

مرحله دوم

01 نوامبر 2006

مرحله اول

01 سپتامر2006

 

مترجم:محمدصالح روحی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار