کد خبر: ۵۱۲۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

کامیابی نیا نیز همان مسیر شجاع را رفته و نامه فسخ قراردادش را به سازمان لیگ ارائه داد. در این نامه کامیابی نیا 10 روز به پرسپولیس مهلت داده تا آپشن هایی که طلبکار است پرداخت شود، در غیر این صورت او نیز قراردادش به صورت یکطرفه فسخ خواهد شد.

به گزارش شفاف، روز گذشته از فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده خبر دادیم و البته خیلی ها در صدد تکذیب آن برآمدند، اما امروز مشخص شد که شجاع خلیل زاده قراردادش را یک طرفه فسخ کرده است. حال در همین ارتباط خبردار شدیم کمال کامیابی نیا نیز همان مسیر شجاع خلیل زاده را رفته و نامه فسخ قراردادش را به سازمان لیگ ارائه داده است. در این نامه کامیابی نیا 10 روز به باشگاه پرسپولیس مهلت داده تا آپشن هایی که طلبکار است پرداخت شود، در غیر این صورت او نیز قراردادش به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد.

یک ستاره دیگر پرسپولیس در آستانه فسخ و جدایی

حالا 8 روز از تاریخ نامه کمال گذشته و اگر دو روز دیگر باشگاه نتواند مبالغ آپشن های کمال را بپردازد، او نیز مثل شجاع خلیل زاده فسخ قراردادش اتوماتیک وار فعال شده و می تواند به تیم دیگری ملحق شود.

مقصد بعدی کمال کامیابی نیا، باشگاه فولاد خواهد بود. او مذاکرات خود را با جواد نکونام انجام داده و منتظر است دو روز دیگر از پرسپولیس جدا شود. البته اگر باشگاه تا قبل از 10 روز به خواسته های کمال کامیابی نیا پاسخ مثبت بدهد، امکان جدایی او وجود ندارد و فسخ قرارداد یک طرفه منتفی می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: