کد خبر: ۵۱۲۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: از حضور در اردوی تیم ملی بسیار خوشحالم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

به گزارش شفاف، علی قلی زاده، درباره اردوی مهرماه تیم ملی فوتبال عنوان کرد:اردوی ازبکستان پس از یک مدت طولانی نخستین اردوی تیم ملی و اردوی خوبی بود و بازی دوستانه بسیار مفیدی هم با تیم ملی ازبکستان داشتیم و خوشحالم که در این بازی به پیروزی رسیدیم. در ترکیه هم اردوی خوبی را پشت سرگذاشتیم که بیشتر برای شناخت کادر فنی از بازیکنان بود. در مجموع هر دو اردو در ازبکستان و ترکیه کیفیت بسیار بالایی داشت.

وی ادامه داد: رفتار اسکوچیچ در اردو با بازیکنان تیم ملی بسیار دوستانه و صمیمی است. مشخص بود که او ذهنیت بسیار خوبی به بازیکنان دارد و ایده‌های جالب توجه و جدیدی هم درباره برنامه‌های فنی تیم ملی ارائه کرد. در نهایت هدف همه ما این است به تیم ملی کشورمان کمک کنیم و به جام جهانی برویم.

قلی زاده افزود: از حضور در اردوی تیم ملی بسیار خوشحالم و به این موضوع افتخار می‌کنم. در اردوی تیم ملی خیلی نکات تازه یاد گرفتم. جو تیم ملی فوق العاده دوستانه بود. بازیکنان تیم ملی همگی آماده و با انگیزه هستند و وقتی هم پای تیم ملی وسط باشد انگیزه مضاعفی دارند. امیدوارم اردو‌های آتی تیم ملی هم به همین کیفیت برگزار شود تا تیم ملی به بهترین شکل مهیای حضور در مقدماتی جام جهانی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: