کد خبر: ۵۱۲۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

کشتیرانی والفجر از برقراری مجدد خط مسافربری دوبی به بندرلنگه که به علت شیوع ویروس کرونا با وقفه مواجه شده بود، خبر داد.

برقراری مجدد خط مسافربری دوبی- بندرلنگه به گزارش شفاف، کشتیرانی والفجر متعلق به گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از برقراری مجدد خط مسافربری دوبی به بندرلنگه که به علت شیوع ویروس کرونا با وقفه مواجه شده بود به صورت منظم و هفتگی خبر داد.

بر این اساس به دنبال پیگیری‌های مستمر کشتیرانی والفجر از مراجع ذیصلاح خط مسافری دوبی- بندرلنگه با شناور‌های تندرو کاتاماران به صورت منظم و هفتگی و با رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی مقرر از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی شد.پ

این گزارش حاکی است: تمامی مسافران با به همراه داشتن تست عدم ابتلا به بیماری کرونا و دارا بودن ملزوماتی از قبیل: ماسک و دستکش بر روی صندلی‌های علامت‌گذاری شده، سفر خود را آغاز می‌کنند و تا پایان سفر با رعایت حداکثری شیوه نامه‌ها سفر خود را به انجام می‌رسانند.

بر اساس اعلام شرکت کشتیرانی والفجر، با توجه به استاندارد بالای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در شناور‌های مسافری این شرکت و با توجه به نظم و انضباط هنگام سوار و پیاده شدن مسافران و در طول سفر، مقامات بندری و بهداشتی امارات متحده عربی نسبت به فعال سازی مجدد خط بندرلنگه- دوبی همکاری لازم را مبذول داشتند.

گفتنی است، بنا بر دستور ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا، سالن مسافری شناور نگین به عنوان یکی از شناور‌های مسافری شرکت کشتیرانی والفجر علی‌رغم دارا بودن گنجایش ۲۳۵ نفر مسافر تنها پذیرای ۱۰۰ نفر مسافر است.

همچنین قیمت بلیت سفر با شناور‌های مسافری شرکت کشتیرانی والفجر در مسیر دوبی-بندرلنگه و بندرلنگه-دوبی، ۵۰ درصد ارزان‌تر از سفر‌های مشابه هوایی است.

همچنین، طی این سفر‌ها هر مسافر می‌تواند از مزایای حمل رایگان تا ۴۰ کیلو بار بهره‌مند شود، این در حالی است که مسافران مجاز به حمل ۲۰۰ کیلو بار در این سفر‌ها هستند.

این سفر‌ها به صورت منظم و هر هفته طبق برنامه اعلامی در حال انجام است و متقاضیان می‌توانند به سایت کشتیرانی والفجر به نشانی www.valfajr.ir برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: