کد خبر: ۵۱۲۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

قایقی کوچکی که پس از ۲۷ سال سرگردانی به ساحلی در منطقه دور افتاده رسید، حیرت یابندگان آن را برانگیخت.

به گزارش شفاف، سرانجام سرنوشت قایق کوچکی که ۲۷ سال قبل در گردشی علمی از سوی دو معلم به آب انداخته شده بود، به ساحلی دور افتاده در جزیره‌ای در ایالت ویسکانسین آمریکا ختم شد.

زوج جوانی که در حال طبیعت گردی بودند، این قایق به رنگ قرمز، سفید و آبی را پیدا کردند، با دیدن جمله و آدرسی که در زیر این قایق درج شده بود بسیار متعجب شدند.

در زیر این قایق کوچک نوشته شده بود: من مسافر اقیانوس هستم. لطفا مرا به آب بازگردان و اطلاعات موقعیت خود را به این آدرس ارسال کن.

افرادی که این قایق را کشف کردند با جستجو درباره آدرسی که ذیل آن حک شده بود، راز عجیب و قصه جالب آن را دریافتند که دو معلم ۲۷ سال قبل یعنی سال ۱۹۹۳ در گردشی علمی به ساحل برایتون، همراه دانش آموزان خود درباره ارتباط دریاچه‌ها به یکدیگر و رسیدن آن‌ها به اقیانوس، قایقی کوچک ساخته و با درج آدرس آن را به آب انداختند تا ببینند چه مسیری را طی می‌کند.

نکته‌ای که توجه هر بیننده‌ای را جلب می‌کند، سالم بودن آن پس از ۲۷ سال سرگردانی در آب‌های آمریکا بدون خراب شدن حتی رنگ آن است.

این زوج پس از گرفتن چند تصویر از قایقی که آن را کشف کرده و از دیدنش لذت برده بودند و طبیعت گردی آن‌ها را خاطره انگیز کرد، تصمیم گرفتند آن را مجددا به آب بیاندازند.

قصه حیرت‌انگیز قایقی که پس از ۲۷ سال به ساحل رسید

قصه حیرت‌انگیز قایقی که پس از ۲۷ سال به ساحل رسید

قصه حیرت‌انگیز قایقی که پس از ۲۷ سال به ساحل رسید

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: