کد خبر: ۵۱۲۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
احتمالا هفته آینده انجام می شود

تفاوت دستمزد او در قطر با آنچه در پرسپولیس می‌گیرد نجومی است اما این عراقی در پرسپولیس ساخته شد و می‌داند که به این تیم و پیراهن و هوادارانش مدیون است

باشگاه پرسپولیس به صراحت مخالفت خود را با جدایی بشار رسن اعلام کرده است اما تمایل دارد بعد از فینال لیگ قهرمانان و پنجره زمستانی مجوز خروج هافبک عراقی را صادر کند.

به گزارش شفاف، مهدی رسول پناه چند بار در مصاحبه های خود اعلام کرده راضی به جدایی بشار نیست و این موضوع را در جلساتی که با این بازیکن عراقی داشته، به خود او هم اعلام کرده است اما بشار به شدت روی پول این قرارداد جدید حساب باز کرده تا به زندگی اش سروسامان دهد. تفاوت دستمزد او در قطر با آنچه در پرسپولیس می‌گیرد نجومی است اما این عراقی در پرسپولیس ساخته شد و می‌داند که به این تیم و پیراهن و هوادارانش مدیون است.

امضای قرارداد انتقال مشروط بشار رسن به القطر؟

در این میان باشگاه قطری هم متوجه مخالفت باشگاه پرسپولیس شده است. باشگاه القطر که بازیکنان خارجی خود را جذب کرده به دنبال آن است تا بشار را به عنوان سهمیه آسیایی جذب کند و حالا پس از مخالفت باشگاه پرسپولیس با این انتقال، آن ها به دنبال این هستند تا پس از گفتگو با سرمربی خود، او را راضی کنند تا نیم فصل برای جذب بازیکن آسیایی صبر کند. اما موضوع این است که رسول پناه با انتقال بشار در نیم فصل هم مخالف است. 

رسول پناه که با پرداخت بدهی برانکو و عملکرد خوبی که در جذب بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی داشته توانسته تا حد زیادی از فشار خارج شود، قصد ندارد یک بار دیگر با انتقال بشار خودش را در تیررس انتقادات قرار دهد.

از این رو او تاکید کرده به رغم درآمد خوبی که از انتقال بشار نصیب باشگاه پرسپولیس می شود اما بشار را در نیم فصل هم به القطر و دیگر باشگاه های خارجی نمی فروشد.

گفتنی است بشار قرار است پس از مرخصی 10 روزه خود به تهران برگشته و در تمرینات پرسپولیس حاضر شود و اگر نتواند موافقت حضورش در لیگ ستارگان برای نیم فصل را نگیرد، رابطه اش با باشگاه شکرآب خواهد شد. در این میان برخی می گویند اگر طرف قطری پول بیشتری بابت خرید بازیکن قرمزها به حساب این باشگاه بریزد، با خروج بشار موافقت خواهد شد.

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: