کد خبر: ۵۱۳۰۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

میزان مشترکان جدید سرویس استریم نتفلیکس در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ کاهش داشته و باعث افت سهام این شرکت شده است.

کاهش چشمگیر مشترکان نتفلکیس در سه ماه سوم سال

به گزارش شفاف، بعد از افزایش میزان مشترکان کمپانی نتفلیکس به دلیل شیوع ویروس کرونا، آمار مشترکان جدید این کمپانی در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ کاهش چشمگیری داشته است.

این سرویس استریم از ماه ژوئیه تا سپتامبر تنها ۲.۲ میلیون مخاطب اضافه کرده است که از ۱۶ و ۱۰ میلیون مشترکی که در سه ماه اول و دوم به جمع مشتریان این شرکت اضافه شدند و همچنین از میزان پیش بینی شده توسط همین شرکت، بسیار پایین‌تر است. این شرکت برآورد کرده در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ ،  ۲.۵ میلیون مشترک جدید داشته باشد.

نتفلیکس در پایان ماه سپتامبر گزارش داده بود که ۱۹۵ میلیون مشترک در سراسر جهان دارد که نسبت به سال گذشته، افزایش ۲۳.۳ درصدی داشته است. نرخ افزایش مخاطبان نتفلیکس بیش از هر جایی در آمریکای لاتین کاهش داشته است.

برای سه ماه چهارم امسال، نتفلیکس اضافه شدن ۶ میلیون مخاطب را پیش بینی کرده است. اگر این ارقام برای نتفلیکس رقم بخورد، این کمپانی رکورد ۳۴ میلیون مخاطب جدید در سال ۲۰۲۰  را  شکسته است و بالاتر از رکورد قبلی که ۲۸ میلیون در سال ۲۰۱۸ بود، قرار می‌گیرد.

نتفلیکس همچنین اشاره کرده است با بازگشت به شرایط عادی در سال ۲۰۲۱، میزان مشترکانش به وضعیتی که پیش از شیوع ویروس کرونا داشت بازخواهد گشت.

نتفلیکس امیدوار است با وجود توقف تولید بسیاری از پروژه‌های سینمایی، بتواند فیلم‌های اورجینال بیشتری را در هر کدام از سه ماهه سال ۲۰۲۱ منتشر کند. این شرکت اعلام کرد که تولیدات اورجینال خود مثل فصل چهارم سریال «چیز‌های عجیب» و فیلم اکشن «هشدار قرمز» با نقش آفرینی دواین جانسون و رایان رینولدز و فصل دوم سریال «ویچر» را آغاز کرده است. طبق آمار کمپانی، این شرکت توانسته تولید ۵۰ فیلم را تمام کند و امیدوار است تا پایان سال ۱۵۰ پروژه دیگر را به اتمام برساند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: