کد خبر: ۵۱۳۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

با استعفای سید محمد طباطبایی حسینی، نیکنام حسینی‌پور به عنوان مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت انتخاب و منصوب شد.

به گزارش شفاف، با توجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی به پیشنهاد هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیئت امنای موسسه، نیکنام حسینی پور به عنوان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب شد.

هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت در جلسه هفته گذشته با توجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی و قدردانی از زحمات او، نیکنام حسینی پور را به عنوان مدیرعامل موسسه انتخاب و به رئیس هیئت امنا برای ابلاغ معرفی کرد.

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم انتصاب نیکنام حسینی پور نوشته است:

به استناد ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و پیشنهاد هیئت مدیره موسسه طبق صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۷/۳۰ و نظر به تجربیات و سوابق ارزنده و تعهد و دانش جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می‌شوید.

از شما انتظار می‌رود با رعایت ضوابط قانونی و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی و برنامه‌ریزی در جهت اصلاح فرآِیند‌ها و روش‌ها در جهت اهداف مصرّح در اساسنامه از جمله حمایت از هنرمندان گرانقدر و پیشکسوت و سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور و استفاده بهینه از ظرفیت غنی و تجربه ارزشمند ایشان اقدام فرمایید.

رئیس هیئت امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت همچنین از زحمات سید محمد طباطبایی حسینی، مدیرعامل سابق موسسه قدردانی کرد.

نیکنام حسینی پور از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که پیش از این مدیرعامل خانه کتاب بود و چند سال به عنوان مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: