کد خبر: ۵۱۳۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰

منابع خبری از آماده باش نیرو‌های حزب الله در لبنان خبر دادند.

                          آماده باش حزب الله در لبنان


به گزارش شفاف، به نقل از پایگاه خبری «لبنان-۲۴»، منابع آگاه اعلام کردند نیرو‌های حزب الله در تمامی خاک این کشور به وضعیت آماده باش درآمده اند.

پایگاه خبری «لبنان-۲۴» به نقل از منابع آگاه خبر داد که حزب الله در سراسر خاک لبنان به ویژه در جنوب، میزان آمادگی خود را افزایش داده است.

این منابع همچنین اعلام کردند همزمان با رزمایش‌های نظامی رژیم صهیونیستی که روز پنجشنبه آتی به پایان خواهد رسید، حزب الله در وضعیتی شبیه به آماده باش قرار دارند.

این منایبع همچنین اعلام کردند حزب الله تعداد فراوانی از نیرو‌های خود را فراخوانده تا از هر گونه عملیات نظامی احتمالی اسرائیل که ممکن است «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم در این مرحله حساس به دنبال آن باشد، جلوگیری کند.

گفتنی است ارتش رژیم صیهونیستی از صبح روز یکشنبه چهارم آبان ماه جاری از آغاز مانور موسوم به «تیر کشنده» در نزدیکی مرز با لبنان و سوریه خبر داد.

هدف از این مانور، تمرین و آموزش سناریو‌های مختلف در میدان جنگ برای مقابله با هرگونه جنگ احتمالی با حزب الله لبنان اعلام شده است.

بنا بر اعلامیه ارتش رژیم صهیونیستی، این مانور در سطح ستاد مشترک ارتش و در چارچوب تمرین‌های سالیانه و با حضور نیروی زمینی، دریایی و هوایی، یگان‌های جنگ الکترونیک و نیرو‌های عملیاتی و ذخیره آغاز شده و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

همچنین ساکنان فلسطین اشغالی نیز در روز‌های آینده شاهد پرواز بالگرد‌ها و جنگنده‌ها در تمامی مناطق خواهند بود و نیروی دریایی رژیم صهیونیستی نیز در بنادر حیفا و اشدود فعال می‌شوند.

ارتش رژیم صهیونیستی سال گذشته نیز مانور مقابله با نیرو‌های حزب‌الله را در یک پادگان آموزشی برگزار کرد که طی آن نیرو‌های صهیونیستی با شبیه‌سازی یکی از روستا‌های شمال لبنان، درگیری با رزمندگان حزب‌الله را تمرین کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: