کد خبر: ۵۱۳۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

موسسه کنکور آسان است با مدیریت استاد حسین احمدی در سال 1373 با هدف توسعه عدالت اموزشی برای تمام دانش آموزان ایران با تدریس بهترین اساتید کشور از جمله مهندس امیر مسعودی در ریاضی و فیزیک ، استاد حسین احمدی در ادبیات ، عربی و دینی و دکتر امیر دانش زاده در زبان انگلیسی و ... را فراهم نموده است.

تا به امروز اولین و بزرگترین موسسه تولید محتوای آموزشی و تست زنی و مشاوره در ایران با برندهای انتشارات گیلنا و اوج یادگیری بسیاری از داوطلبان کنکور را به هدفشان رسانده است.

نگاهی اجمالی به رتبه ای یک تا 843 کنکور تجربی و ریاضی و انسانی از سالهای 74 تا 99 گویای واقعیتی انکار ناپذیر که نقش پر رنگ اساتید و مشاوران کنکور آسان است را به رخ می کشد.

اولین بودن برتری نیست اما بیش از دو دهه اولین و در صدر رتبه پرور ترین بودن در ایران بین موسسات کنکوری تولید محتوای صوتی و تصویری برتری است.

متاسفانه با توجه به تبلیغات هیجان انگیز موسسات تازه کار که خیلی کمتر از نیمی از تجربه کنکور آسان است را هم ندارند و فقط با تخفیفات غیر عادی و هیجانی چیزی شبیه سایتهای شرط بندی هوش را از ذهن مخاطب ربوده و فقط در صدد خالی کردن جیب دانش آموزان و والدینشان هستند .

اما نگران نباشید موسسه کنکور آسان است با بهترین بسته های معلم خصوصی و مشاورین حرفه ای آماده ارائه خدمات به همه دانش آموزان می باشد.

به دلیل وجود رتبه های تک و دو رقمی و به دور از قیل و قال اپلیکیشن کنکور آسان است به عنوان جامع ترین ارائه دهنده بسته معلم خصوصی در سالهای 1388 و 1389 شناخته شده و تقدیر شده بیش از 20 منطقه آموزش و پرورش می باشد.

در سکوت موفق می شویم      

موسسه کنکور آسان است را بهتر بشناسیم.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: