کد خبر: ۵۱۳۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
معاون استاندار خبر داد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از تشدید نظارت بر نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات استان تهران خبر داد.

به گزارش شفاف، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در سومین جلسه شورای اداری استانداری تهران در سال ۹۹ گفت: بررسی توسعه دولت الکترونیک و مقابله با ساخت و ساز های غیرمجاز از مهم ترین دستورات جلسه شورای اداری استان تهران است.

وی افزود: تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات در دستور کار معاونت توسعه مدیریت منابع استانداری تهران قرار دارد. 

وی ادامه داد: در نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات شاهد عملکرد خوب از سوی ادارات بودیم  و پروتکل های بهداشتی در ادارات بخوبی رعایت می شوند. 

پاشا تاکید کرد: در صورت سهل انگاری مدیران دستگاه های اجرایی و کارکنان جرایمی شامل اخطار کتبی تا انفصال از خدمت موقت و دائمی مشمول آنها می شود. مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی ملزمند تا به آن دسته از ارباب رجوع خدمت ارائه دهند که از ماسک استفاده کنند. 

وی ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت دورکاری در راستای توسعه دولت الکترونیک در روزهای کرونایی یک اصل اجتناب ناپذیر برای مدیران دستگاه های اجرایی است. با شیوع بیماری کرونا بلافاصله در استانداری تهران اقدام به راه اندازی  پیشخوان الکترونیکی ارائه خدمات شد و  مردم می توانند بصورت غیر حضوری و ارائه و ارسال درخواست به این پیشخوان از خدمات غیرحضوری استانداری تهران بهره مند شوند. 

معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه جلسات ضروری در ادارات استان  حداکثر تا ۱۵ برگزار می شوند  و برگزاری جلسات بالای ۱۵ نفر مطلقا ممنوع است افزود: تا امروز ۸ دستگاه اجرایی در استان تهران  براساس خود اظهاری املاک مازاد خود را معرفی کردند. 

وی افزود: جهاد کشاورزی ،اداره کل ثبت احوال ،ادارات کل  آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان از جمله این دستگاه ها هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: