کد خبر: ۵۱۳۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
صبح فردا صورت می گیرد؛

معاون حمل و نقل شهرداری تهران اعلام کرد: یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوس تازه نفس، طی مراسمی صبح فردا ( ١٢ آبان ماه) از سوی خودرو سازان داخلی تحویل و به ناوگان عمومی پایتخت وارد می شود.

به گزارش شفاف،سید مناف هاشمی از تحویل یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوس از سوی خودروسازان داخلی خبر داد و گفت: نخستین قرارداد شهرداری تهران با مجموعه خودروسازان داخلی به ثمر نشست و در مرحله نخست، این تعداد( یکصد دستگاه ) از قرارداد ٢٥٠ دستگاه اتوبوس، وارد چرخه ناوگان عمومی پایتخت می شود. 
 
وی با بیان اینکه ١٥٠ دستگاه اتوبوس و مینی بوس باقیمانده طی سه ماه آینده از سوی خودروسازان تحویل می شود گفت: در شرایطی که با موضوع رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کشور مواجهه هستیم حتما ورود اتوبوس های جدید تاثیر گذار خواهد بود. 

معاون شهردار تهران تاکید کرد: اتوبوس های تازه نفس در مسیرهای پرتراکم جمعیت و پر تردد مورد استفاده قرار خواهند گرفت. 

هاشمی با بیان اینکه تا پایان سال جاری ٢ قرارداد دیگر از طریق کارخانجات داخلی پیگیری و دنبال می شود، تصریح کرد: تا پایان سال ، ٥٠٠ دستگاه اتوبوس و مینی بوس را وارد چرخه ناوگان عمومی شهر خواهیم کرد. 

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران، وی با بیان اینکه پیش از این وعده کرده بودیم تا پایان سال ١ هزار دستگاه اتوبوس خریداری خواهیم کرد، گفت: تحقق این وعده نیازمند پرداخت سهم ٨٢.٥ درصدی دولت در تامین ناوگان عمومی است، حتی معتقدم اگر دولت ٥٠ درصد سهم خرید اتوبوس را پرداخت کند، تحقق این وعده تا پایان سال ممکن خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: