کد خبر: ۵۱۳۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
معاون صدا در واکنش به بی احترامی به ساحت پیامبر اسلام(ص):

معاون صدا طی پیامی بی احترامی به ساحت مقدس پیامبر (ص) را محکوم کرد.

به گزارش شفاف، متن پیام علی بخشی‌زاده در واکنش به بی احترامی به ساحت مقدس پیامبر(ص) به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

هُوَ الَّذی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی  وَ دینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کُلِّهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ (توبه:۳۳)

"ما ملت امام حسینیم "

پیام خود را نسبت به هتاکان به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) با توسل به حضرت زینب سلام الله علیها آغاز می کنم. آن زمان که در کاخ یزید ایستاد و خطبه ای را در پاسخ به جسارت پسر معاویه نسبت به اباعبدالله الحسین علیه السلام خواند که:

"ای یزید! هر مکر که داری بکن، هر کوشش که خواهی بنمای، هر جهد که داری به کار گیر، به خدا سوگند هرگز نتوانی نام و یاد ما را محو کنی، وحی ما را نتوانی از بین ببری، هرگز این ننگ را از خود نتوانی زدود، روزهای قدرت تو اندک و جمعیت تو رو به پراکندگی است، ‌در روزی که منادی حق ندا کند که لعنت خدا بر ستمکاران باد."

و حالا
بعد از ۱۴۰۰ سال ما فرزندان مکتب امام حسین علیه السلام و عاشورا پاسخی جز پاسخ بانوی سرافراز دو عالم نداریم و نخواهیم داشت.

بانویی که پروش یافته مکتب اسلام به پیامبری حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم  است .بانویی که با شجاعت و صلابت پاسخی کوبنده برای تمامی یزیدیان زمان در تمام طول تاریخ داد.

نام و یاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد که درود خدا بر او و خاندان پاک و مطهر او باد تا دنیا دنیاست بر جریده عالم ثبت است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: