کد خبر: ۵۱۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال درباره حواشی آبی پوشان توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش شفاف، اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: دکتر نوروزی با رفع مشکلات به کادرپزشکی استقلال بازگشت.

او بیان کرد: مصوبه ما برای سفر سعادتمند به ایتالیا فقط برای کم کردن مطالبات استراماچونی بود. این چالش یک جام را از استقلال گرفت.

خلیل‌زاده تصریح کرد: پول وینفرد شفر به حساب او نشسته و اگر تا آخر وقت امروز به فیفا نامه نزند ما خودمان مستندات پرداختی را به فیفا ارسال می‌کنیم. مشکلی بابت باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی نداریم.

او گفت: حامی مالی اول ما که من در مقابل انتخاب آن مقاومت می‌کردم، تا امروز فقط ۷ میلیارد تومان به استقلال پرداخت کرده است. مجبور شدیم شرکت دیگری را به عنوان کارگزار انتخاب کنیم.

رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: محمد نادری پذیرفت که مبلغ رضایتنامه را خودش بپردازد. از قراردادی که با او بستیم، مبلغی برای نادری باقی می‌ماند.

او بیان کرد: خبر قرارداد‌های ۸ - ۱۰ میلیارد تومانی بازیکنان استقلال برای یکسال صحت دارد. باید قرارداد بازنگری و اصلاح شوند.

رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: هواداران به این فصل امیدوار باشند، چون کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم. هیئت مدیره باید دغدغه‌های مالی را برطرف کند و پرداختی به خارجی‌ها هم از این طریق بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: