کد خبر: ۵۱۳۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در اطلاعیه ای تأکید کرد فروش تک جلدی کتاب‌های درسی که از ۱۰ مهرماه آغاز شده و هم اکنون نیز این سامانه فعال است.

 

به گزارش شفاف، محمد علوی تبار معاون توسعه منابع و پشتیبانی این سازمان در خصوص انتقاد از اختلال در سامانه فروش تک جلدی کتب درسی و تأخیر در دریافت این کتاب ها اعلام کرد: به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان و همکاران فرهنگی به کتاب های درسی، بخش توزیع  تک جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از تاریخ  ۱۳۹۹/۷/۱۰  شروع بکار کرده و هم اکنون نیز این سامانه فعال است.


در ادامه این اطلاعیه آمده است که در روش خرید تک جلدی، افراد علاقمند به خرید کتاب درسی از طریق مراجعه به بخش تک جلدی سامانه  irtextbook.ir  اقدام به سفارش کتاب درسی دوره های تحصیلی ابتدایی، دوره های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب های عمومی فنی و حرفه ای و کاردانش کنند و بسته سفارشی آنها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بر اساس مکان سفارش به متقاضی تحویل داده می شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ همچنین در اطلاعیه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی یادآوری شده که فایل کامل و پی دی اف تمام کتاب های درسی در تمام پایه ها و دوره ها به صورت رایگان قابل دریافت از طریق لینک http://chap.sch.ir است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: