کد خبر: ۵۱۳۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰

باید دید چه زمانی مردم و هواداران در کنار رسانه‌ها برای اطلاع از زوایای این افتضاح بزرگ محرم شناخته خواهند شد.

گراندز(دلایل تصمیم گیری) مربوط به رای پرونده سرمربی سابق تیم ملی از فیفا دریافت شده اما قرار نیست به اطلاع افکار عمومی و مردم برسد!

به گزارش شفاف، و به نوشته سایت رسمی فدراسیون فوتبال،وکلای حقوقی فدراسیون و همچنین کارشناسان ارشد مرکز امور حقوق بین الملل ریاست جمهوری در تداوم نشست های متعدد قبلی برنامه ریزی جهت تدوین لایحه به دادگاه عالی ورزش را در موعد زمانی مقرر انجام خواهند داد.
فدراسیون فوتبال به جهت شرایط پرونده و ضرورت محافظت از مفاد آن و همچنین لایحه مدنظر وکلا از ارائه توضیحات بیشتر در مقطع فعلی پرهیز دارد و با تاکید بر ضرورت سیر پرونده در بستر صحیح،از ظرفیت های موجود جهت دفاع متقن از حقوق فوتبال ایران بهره مند خواهد شد.

گفتنی است فدراسیون فوتبال در زمان ریاست مهدی تاج هم با پنهان کاری و مخفی نگه داشتن قرارداد مارک ویلموتس از چشم رسانه ها ، کارشناسان و مردم باعث واردشدن خسارت سنگین مالی به بیت المال شده بود و حالا بار دیگر از ارایه گزارش صریح و انتشار واقعیت برای مردم که چنین غرامتی باید از جیب آنها پرداخت شود، در حال تکرار سیاست مخفی کاری است.

باید دید چه زمانی مردم و هواداران در کنار رسانه‌ها برای اطلاع از زوایای این افتضاح بزرگ محرم شناخته خواهند شد. مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال تا مدتها از بازگو کردن رقم واقعی قرارداد مرد بلژیکی و مفاد آن خودداری می‌کرد.

ادامه مخفی کاری فدراسیون فوتبال در پرونده ویلموتس

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: