کد خبر: ۵۱۴۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

رئیس فدراسیون کشتی گفت: انستیتو به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی باید به رشد کشتی کشور کمک کند.

به گزارش شفاف، نخستین وبینار مسئولان کمیته آموزش هیئت کشتی استان‌ها توسط انستیتو بین المللی کشتی برگزار شد.

در این وبینار که در محل فدراسیون کشتی برگزار شد، تمامی مسئولان کمیته آموزش هیئت‌های کشتی استان‌ها حضور داشتند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این وبینار گفت: انستیتو به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی باید مرکز تفکری برای رشد و ارتقاء کشتی کشور باشد و مراکز آموزش استان‌ها نیز باید مرکز تفکر کشتی در استان‌های خود باشند.

وی با اشاره به این موضوع که بحث آموزش برای فدراسیون کشتی بسیار مهم است تصریح کرد: مربیان ما در استان‌ها باید آموزش صحیح ببینند و کشتی ما از نبود آموزش صحیح ضربه می‌خورد.

علیرضا دبیر تأکید کرد: مسئولان آموزش استان‌ها باید ارتباط مستقیم با انستیتو کشتی بعنوان یک مرکز علمی داشته باشند و همانند چارت انستیتو را در هیئت کشتی استان خود پیاده کنند.

دکتر کامبیز مرادی سرپرست انستیتو بین المللی کشتی در مورد این وبینار گفت: این وبینار به منظور هماهنگی مسئولان کمیته آموزش هیئت‌های کشتی استان‌ها با انستیتو کشتی و فدراسیون برگزار شد و از نمایندگان هیئت‌های کشتی استان‌ها خواستیم همگام با انستیتو کشتی نسبت به تشکیل کمیته‌های ذیربط مانند کمیته مربیان، کمیته استعدادیابی، کمیته تغذیه و ... اقدام کنند.

مرادی افزود: در این وبینار ۱۸ مورد از برنامه‌های انستیتو کشتی را ارائه دادم و منتظر آن هستیم که شرایط به لحاظ شیوع ویروس کرونا مناسب شود تا بتوانیم به برنامه‌های خود را که برگزاری کلاس‌های آموزشی در استان‌ها است، اجرایی کنیم.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: