کد خبر: ۵۱۴۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴

ابدومینوپلاستی یکی از روش های پیکر تراشی برای شکم است که می تواند سبب زیبایی اندام شما و کاهش اضافه وزن در بدن شما شود. این روزها آرزوی خیلی از مردان و زنان داشتن شکمی صاف و زیبا است. با توسعه تکنولوژی در علم پزشکی، دیگر داشتن اندام ایده آل آرزو نخواهد بود و با استفاده از روش های مدرن، اندام خود را به زیباترین شکل بسازید. به عملی که طی آن چربی های اضافی شکم برداشته شده و عضلات سفت شوند، ابدومینوپلاستی (تامی تاک) یا جراحی زیبایی شکم گفته می شود. این جراحی به منظور زیبایی شکم و داشتن استایلی مناسب انجام می شود و نتجه آن همیشگی خواهد بود. در واقع عمل پیکر تراشی ابدومینوپلاستی با رعایت رژیم غذایی سالم، به هیچ عنوان برگشت نخواهد داشت. خیلی از افراد سوال می کنند که چرا عمل ابدومینوپلاستی انجام می شود و مزیت آن به نسبت دیگر روش ها چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که علت های مختلفی برای انجام این عمل وجود دارد؛ از جمله شل بودن عضلات شکم بعد از بارداری، که به واسطه تشخیص پزشک، پیشنهاد می شود. از این رو ما در این مقاله قصد داریم درباره چگونگی عمل زیبایی ابدومینوپلاستی صحبت کنیم.

داشتن اندامی زیبا، دیگر آرزو نیست!

ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

این جراحی به طور کلی به دو روش کامل و نیمه انجام می شود. در هر دو روش بیمار باید بیهوش کامل شود. این فرایند ممکن است بین 2 تا 5 ساعت طول بکشد و بیماران لازم است چند شب پس از جراحی را در بیمارستان بستری و تحت مراقبت باشند. بعد از عمل، یک گن مخصص و تنگ به بیمار داده می شود تا اندام ها را سفت نگه دارد. معمولا تا یک ماه بعد از جراحی نیز باید استفاده شود.

مقایسه عمل ابدومینوپلاستی کامل و مینی ابدومینوپلاستی

داشتن اندامی زیبا، دیگر آرزو نیست!

ابدومینوپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

عمل پیکر تراشی شکم هم مانند هر عمل زیبایی دیگر دلایل خاصی برای هر شخص دارد. افرادی می توانند از این عمل بهترین نتیجه را دریافت کنند، که از نظر سلامت بدنی مشکلی نداشته باشند و از استعمال دخانیات دوری کنند. همه ما به دنبال ظاهری زیبا و اندامی ایده آل هستیم. داشتن شکم بزرگ یکی از دغدغه های افراد است که انتظار دارند چربی های اضافه از بین برود. به طور کلی افرادی که کاندید این عمل زیبایی هستند به دسته های زیر تقسیم می شوند

  • افرادی که با انجام ورزش های موضعی و رژیم غذایی سالم، همچنان مشکل بزرگی شکم دارند.
  • خانم هایی که بعد از بارداری پوست شکمشان شل شده و به حالت اول بر نمی گردد.
  • افرادی که مدت طولانی دچار چاقی مفرط بودند و بعد از رژیم لاغری عضلات شلی پیدا کردند.
  • افرادی که تناسب اندام دارند و وزن آنها ایده آل است اما از ظاهر شکم خود ناراضی هستند.

داشتن اندامی زیبا، دیگر آرزو نیست!

ابدومینوپلاستی بهتر است یا لیپوساکشن؟

برای جراحی زیبایی شکم چند روش وجود دارد؛ از رایج ترین آن ها جراحی لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی است. اما دقیقا چه تفاوت های بین این روش ها وجود دارد و کدام یک بهتر است؟! در جراحی ابدومینوپلاستی پوست اضافی ناحیه شکم برداشته می شود و ظاهری صاف می سازد. این جراحی مخصوص عمل زیبایی است. اما جراحی لیپوساکشن به منظور ایجاد سلامتی انجام می شود و در این روش چربی های اضافی شکم به واسطه دستگاه تخلیه می شود. در حالت کلی برای داشتن ظاهری مناسب، شکمی صاف و سفت و بدون نقص از هر دو روش می توان استفاده کرد و جز جراحی های زیبایی محسوب می شود. چنانچه بخواهید عمل پیکر تراشی ابدومینوپلاستی انجام دهید باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. اگر یکی از موارد زیر را دارید، در این صورت این عمل برای شما مناسب نیست!

  • اگر شاخص توده بدن شما از 30 بیشتر است.
  • به طور جدی می خواهید کاهش وزن انجام دهید.
  • مایل هستید در آینده باردار شوید.
  • دچار بیماری مزمن قلبی هستید.

 

تفاوت ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک

داشتن اندامی زیبا، دیگر آرزو نیست!

جمع بندی

امروزه تکنیک های متفاوتی برای رسیدن به سایز و وزن ایده آل برای افراد به وجود آمده است. هرچند خیلی از افراد از این روش ها نتیجه دلخواه را دریافت نکردند. با توجه به مواردی که در این مقاله گفته شد، ابدومینوپلاستی یکی از انواع پیکر تراشی است که توسط پزشکان دوره دیده و با تجربه انجام می شود. بیشترین هدف این نوع جراحی ها ایجاد زیبایی در ناحیه شکم است. چنانچه شما نیز به دنبال داشتن شکمی صاف و بدون نقص هستید، مشورت با دکتر شاپور عزیزی را فراموش نکنید. دکتر شاپور عزیزی یکی از با تجربه ترین جراحان زیبایی در کشور ایران به شمار می رود، که بیش از 14000 عمل عمومی و زیبایی موفق را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. از این رو اگر قصد دارید از مشاوره های رایگان دکتر شاپور عزیزی در حوزه پیکر تراشی استفاده کنید، می توانید با شماره ٢٢٢٧٥٦٠٠ تماس بگیرید.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: