کد خبر: ۵۱۴۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷

صانعی گفت: تغییر خاصی در تعداد تخت‌های رادیولوژی اتفاق نیفتاده است.

به گزارش شفاف، مرتضی صانعی، رئیس کنگره رادیولوژی ایران در گفت و گویی، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا انجمن رادیولوژی در همان هفته‌های اول وارد عمل شد.

او افزود: با توجه گسترش ویروس کرونا و نبود امکاناتی برای حضور در نشست ها و جلسات پزشکی، تصمیم گرفتیم تمام سخنان افراد در داخل و خارج از کشور را ضبط کرده و در سایت کنگره قرار دهیم تا همکاران بتوانند اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند.

صانعی بیان کرد: تغییر خاصی در تعداد تخت‌های رادیولوژی اتفاق نیفتاده است، البته ما امیدواریم با توجه به شرایط فرسودگی دستگاه‌ها و تخت های آن، تجهیزات لازم را در نظر بگیرند.

رئیس کنگره رادیولوژی ایران گفت: در حال حاضر دستگاه‌های رادیولوژی، شبانه روز مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به افزایش گرانی دستگاه‌ها و دریافت تعرفه‌های پایین از بیماران، همکاران ما در  این بخش ها بسیج وارانه به مردم در حال خدمت رسانی هستند.

او بیان کرد: کادر درمان با وجود احتمال بالای ابتلا به کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند. متاسفانه ۲ نفر از همکاران ارزشمند و همین طور کارشناسان بخش رادیولوژی را در شرایط کرونایی از دست دادیم که این موضوع برای همه ما بسیار دردناک است .

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: