کد خبر: ۵۱۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیامی درگذشت محمود یاوری را تسلیت گفت.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، "جیانی اینفانتینو رئیس فیفا با ارسال نامه‌ای به حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال کشورمان ضایعه درگذشت زنده یاد محمود یاوری را تسلیت گفت.

در پیام اینفانتینو آمده است:

 مایل هستم تسلیت صمیمانه خود را برای درگذشت بازیکن و مربی بین المللی اسبق ایران، محمود یاوری، ابراز کنم. زبان برای ابراز غم این درگذشت، کافی نیست.

محمود یاوری، در طول زندگی حرفه‌ای خود، در بین سال‌های ۱۹۶۷ و ۱۶۶۹ سه بازی ملی داشته است. بازی او در تیم‌های فوتبال شاهین تهران و پاس تهران در یاد‌ها خواهد ماند. او بعد از بازنشستگی، حرفه مربیگری را آغاز کرد و در چند باشگاه مختلف برای بیش از ۴۰ سال، مربیگری کرد. او همچنین تیم ملی فوتبال بزرگسالان، المپیک و زیر ۲۰ سال ایران را هدایت کرده است.

وی به عنوان یکی از سرمربیان با تجربه شناخته می شده است و همچنین میراث و دستاورد‌های یاوری، به خصوص شخصیت، رهبری و خصایص انسانی او هرگز فراموش نخواهد شد و به راستی که جایشان خالی خواهد بود.

از طرف جامعه جهانی فوتبال، مایل هستم همدردی عمیقی را با فدراسیون فوتبال ایران، خانواده یاوری، دوستان و محبوبان او داشته باشم. ما را در غم خود شریک بدانید.

امیدواریم یادآوری این خاطرات و همدردی، تسکینی برای این رخداد سخت باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار