کد خبر: ۵۱۴۴۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر به تایید شدن آرا در ایالت جورجیا توسط فرماندار این ایالت اعتراض کرده و مدعی شد آن‌ها می‌دانستند که قصد تقلب دارند.

                          اعتراض ترامپ به تاییدآرا در ایالت جورجیا

به گزارش شفاف، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر مدعی شد که اقدام مقامات ایالت جورجیا امکان بررسی و تطبیق امضای آرا با پاکت‌های پستی را غیرممکن کرده است.

وی در این پیام توییتری نوشت: «تایید آرا توسط "برایان کمپ" فرماندار ایالت جورجیا، امکان کنترل و تطبیق امضای آرا و پاکت‌های پستی و ... را ناممکن کرده است. آن‌ها می‌دانستند که قصد تقلب دارند. امضای واقعی باید آشکار شود.»

ترامپ در ادامه نوشت: «آن‌ها در تلاش برای پنهان کردن چه چیزی هستند. آن‌ها می‌دانند و دیگران نیز می‌دانند. جرم را افشا کنید!»

برآورد نهایی شبکه خبری سی‌ان‌ان از شمارش آرا در ایالت جورجیا که روز گذشته منتشر شده حاکی از آن است که «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات آرای ایالت جورجیا را بدست آورده است.

با توجه به نتایج حاصل شده، بایدن موفق به کسب ۳۰۶ رای الکترال شده و توانسته ۷۷,۹۶۵,۶۶۶ رای مردم آمریکا را بدست بیاورد. بر اساس این آرا، بایدن ۵۰.۸ درصد از کل آرا را بدست آورده است.

این نتایج در حالی اعلام می‌شود که ترامپ تاکنون از پذیرش شکست خود در انتخابات خودداری و اعلام کرده که هنوز چیزی پایان نیافته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: