کد خبر: ۵۱۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰

این حق رییس و مدیران بعدی است که گزینه مطلب خود را معرفی کنند و اعلام خبر عجیب ابقای استیلی آن هم در شرایطی که بازی و مسابقه ای در کار نیست، خودش داستانی دارد

در حالی که فاصله زیادی تا انتخاب رییس جدید فدراسیون فوتبال ایران باقی نمانده است، خبر می‌رسد سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در راه مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ همچنان به عنوان سرمربی این تیم باقی ماند!

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال امید ایران با هدایت حمید استیلی در راه مقدماتی المپیک نتوانست موفق شود و از گردونه رقابت‌ها حذف شد تا به المپیک صعود نکند.

خبر عجیب ابقای استیلی در آستانه انتخابات فدراسیون!

پس از این اتفاق چند ماه از وضعیت تیم ملی فوتبال امید خبری نشد و حتی گفته می‌شد حمید استیلی نیز از این تیم جدا خواهد شد، اما با اعلام ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم ملی امید باقی ماند.

میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در گفت و گو با شبکه خبر اعلام کرد حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران در سمت خود ابقا شده است. این در حالی است که خود ماجدی نیز تنها تا انتخاب رییس جدید فدراسیون در راس کمیته جوانان قرار دارد و احتمال دارد رییس بعدی تمایلات دیگری داشته باشد.

این حق رییس و مدیران بعدی است که گزینه مطلب خود را معرفی کنند و اعلام خبر عجیب ابقای استیلی آن هم در شرایطی که بازی و مسابقه ای در کار نیست، خودش داستانی دارد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار