کد خبر: ۵۱۴۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

برای همه ما شیرآلات منزل اعم از شیر ظرفشویی یا شیر روشویی و غیره تکراری و کسل کننده می شوند. نوع باز شدن شیرها و حتی رنگ آن ها، به نظر خسته کننده می رسد و هر آن قدر هم که برای تمیز کردن این شیرآلات تلاش کنیم، باز جلای لازم را به دست نخواهند آورد. گو این که شاید این شیرآلات جلای خود را دوباره به دست می آورند، اما کهنه و تکراری بودن آن ها، باعث می شود که در چشم ما جذابیت لازم را نداشته باشند.

در چنین شرایطی شاید بخواهید با تعویض شیرآلات قدیمی خود، با شیرآلات جدید، تغییر و تحولی هر چند کوچک در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و حمام به وجود بیاورید. در گلزار هوم به عنوان فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، می توانید ضمن مشاهده قیمت خرید شیرآلات و قیمت شیر روشویی ارزان و لوکس و ...، نسبت به انتخاب مدل مورد علاقه خود از میان طیف های گسترده ای از شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام و نیز آشپزخانه اقدام کنید.

چطور بهترین شیرآلات را انتخاب کنیم؟

انتخاب شیرآلات مناسب

برای انتخاب شیرآلات مناسب بهتر است نکات زیر را رعایت کرده و با در نظر گرفتن آن ها، شیرآلات مورد نظر خود اعم از شیر روشویی، شیر ظرفشویی، شیر توالت، شیر حمام و ... را انتخاب نمایید.

  1. ابتدا مساحت کاسه روشویی، کاسه ظرفشویی یا حتی حمام را به خوبی در نظر بگیرید. انتخاب شیرآلات بستگی به این دارد که شما بخواهید آن ها را در چه محیطی کارگزاری کنید و باید ابعاد و حتی فرم شیر که قصد انتخاب آن را دارید، یک همخوانی قابل توجه با محیطی که باید نصب شود، داشته باشد. در غیر این صورت نامتعارف بودن سایز شیرآلاتی که خریداری کرده اید با محیطی که قصد نصب در آن را دارید، باعث پایین آمدن سطح کارایی و البته بدمنظر شدن آن ها خواهد شد.
  2. به ارتفاع علم شیر نیز توجه کنید. شیرآلات دارای ارتفاع گوناگونی هستند و شما ممکن است یک شیر با ارتفاع زیاد برای محیطی که شیر با ارتفاع کم نیاز داشته و یا برعکس خریداری کنید. بنابراین لازم است که پیش از انتخاب شیرآلات، توجه کافی به این مورد داشته باشید و نوعی از شیرهای روشویی، حمام و توالت را انتخاب کنید که دارای همخوانی و سازگاری کامل با محیط و ابعاد مورد نظر شما باشد.

 

  1. به رنگ و جنس شیرآلات دقت کنید. خوشبختانه در حال حاضر، شیرآلات در رنگ و جنس های متنوعی عرضه می شوند و شما با محدودیتی که در دهه های گذشته با آن همراه بودیم، روبرو نخواهید بود. به طور مثال در گلزارهوم می توانید به راحتی شیرآلات مورد نظر خود را از میان انواع و اقسام شیرآلات به رنگ های سفید، مشکی، کروم و .. . انتخاب کرده و حتی تنوع جنس بدنه و جنس روکش نیز وجود دارد. این که کدام مدل و کدام طرح را انتخاب می کنید، تا حدود زیادی به سلیقه فردی شما بستگی خواهد داشت؛ اما توصیه می کنیم که پیش از انتخاب جنس و رنگ و طرح، حتما به سایر بخش های دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی یا آشپزخانه و حمام توجه کرده و چیزی متناسب با آن ها انتخاب نمایید.

چطور بهترین شیرآلات را انتخاب کنیم؟                     4. قیمت نیز یکی از فاکتورهای مهمی است که باید در نظر بگیرید. قرار نیست تمام هزینه های تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی یا آشپزخانه را صرف خرید شیرآلات کنید. بنابراین با یک جستجوی هوشمندانه و صحیح، نوعی از شیرآلات را انتخاب کنید که ضمن داشتن جنس و کیفیت مناسب ساخت و زیبایی لازم، دارای قیمتی متعادل بوده و بتوانید آن ها را در بودجه خود که بابت تغییر شیرآلات و تعویض آن ها در نظر گرفته اید، بگنجانید. در گلزارهوم به انواع و اقسام محصولات در گروه شیرآلات با قیمت مناسب دسترسی خواهید داشت که ضمن دارا بودن قیمت مناسب، دارای کیفیت ساخت بالا و زیبایی و لوکس بودن لازم هستند. 

سخن پایانی                

شما می توانید در گلزارهوم به عنوان فروشگاه آنلاین تجهیزات سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه؛ کلیه شیرآلات روکار و توکار، فلاش تانک، سردوش و علم دوش و سایر تجهیزات را خریداری کنید. در این فروشگاه اینترنتی برترین برندهای جهانی با قیمت عالی و منصفانه در حمایت از مصرف کننده ایرانی، قرار داده شده اند. اگر به دنبال یک تغییر و تحول حتی کوچک در سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه منزل یا محل کار خود هستید، سری به این فروشگاه بزنید.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار