کد خبر: ۵۱۴۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

اگر شما نیز به دورکاری در منزل علاقه داشته و یا اخیرا به دلیل شیوع ویروس کرونا، به دورکاری روی آورده اید، احتمالا از مزایا و معایب دورکاری مطلع هستید. با این همه با نگاهی به نیازمندی های تهران در وب سایت الواستخدام می توانید در شهرهای مختلف کشور، ردیف های شغلی دورکاری را مشاهده کرده و مشاغل مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

در الواستخدام ردیف های شغلی در شهرهای مختلف کشور از شمال گرفته تا جنوب و از غرب گرفته تا شرق، ارائه شده اند. شما می توانید استخدام مشهد را دنبال کرده یا به دنبال استخدام اصفهان، استخدام تهران، استخدام تبریز، استخدام کرج و غیره باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم مزایای دورکاری در منزل کدامند.

مزایای دورکاری در منزل

مزایای دورکاری در منزل

کلمه "فریلنسینگ" را بگویید و چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ برای اکثر مردم، تصویری که از آن به وضوح دیده می شود به احتمال زیاد از کسی است که به راحتی با لباس خواب یا لباس راحتی پوشیده است و در خانه در مقابل لپ تاپ با یک فنجان قهوه یا چای تازه دم شده که به راحتی در دست گرفته، نشسته است. این یک عکس آرامش بخش است و بسته به شخصیت شما، اگر تصمیم بگیرید که دورکاری در منزل را انتخاب کنید، ممکن است این راهی باشد که برای کار انتخاب می کنید.

اما دورکاری در منزل خیلی بیشتر از آن یک تصویر ساده است. اگر در زمینه ای هستید که فرصت های فریلنسینگ را ارائه می دهد و قصد داشته اید شغل خود را ترک کنید و به عنوان یک فریلنسر انتخاب شوید، مهم است که بنشینید و نگاهی خوب به جوانب مثبت و منفی بودن فریلنسر داشته باشید. مانند اکثر موارد در زندگی، فریلنسرینگ خطرات زیادی داشته و پاداش هایی نیز به همراه دارد و تنها راهی که می توانید تصمیم بگیرید که آیا دورکاری، انتخاب مناسبی برای شماست، بررسی دقیق مزایا و معایب مختلف فریلنسرینگ است.

5 مزیت فریلنسر بودن

فریلنسر بودن چندین مزیت دارد. پنج مورد زیر از مهمترین دلایلی است که افراد تصمیم می گیرند به دورکاری مستقل روی بیاورند:

مزایای دورکاری در منزل

  1. شما هر وقت بخواهید کار می کنید. به عنوان یک فریلنسر، اگر در ساعات اولیه صبح یا اواخر شب بهتر کار می کنید، این آزادی را دارید که برنامه کاری خود را متناسب با بهترین و پربارترین زمان کار خود تنظیم کنید. شما همچنین انعطاف پذیری دارید تا برنامه خود را تنظیم کنید تا بتوانید زندگی خود را در روزهایی به کار اختصاص داده یا به صورت تعطیل ادامه دهید. و قرارهای پزشکی و دندانپزشکی؟ به راحتی می توانید آنها را در ساعات غیر شلوغ روز کاری برنامه ریزی کنید.
  2. شما هر کجا که بخواهید کار می کنید. این روزها دورکاری فقط کاهش زمان رفت و آمد از یک ساعت به صفر دقیقه نیست. با افزایش ارتباطات روزمره دنیای ما، این روزها فریلنسرها نه تنها در خانه کار می کنند، بلکه در شهرهای خود نیز می توانند کار کنند - در کتابخانه ، در یک پارک در یک روز زیبا بهاری و ... . اگر شما بیشتر اهل ماجراجویی هستید و در مکان های کاری خود نیازی به سکوت ندارید، ممکن است به سراغ محیط های شلوغ تری رفته و باز هم به راحتی کار خود را ادامه دهید.
  3. شما رئیس خود هستید. شما می دانید چه کاری دوست دارید انجام دهید و چه کاری بهتر انجام می دهید. هنگامی که شما در دورکاری به سر می برید، بهتر قادر به مدیریت وظایف خود خواهید بود و نیازی نیست که هر ساعت پاسخگوی اعمال و رفتار و عملکرد خود باشید.
  4. پتانسیل درآمد بیشتری دارید. زمانی که به دورکاری روی می آورید، می توانید با چندین کارفرما به اشتغال پرداخته و از چندین محل درآمد مستقل داشته باشید. این به شما کمک می کند که در عین حال که در منزل مشغول به کار هستید، سطح درآمدی بالاتری را تجربه کنید.
    مزایای دورکاری در منزل
  5. دورکاری باعث می شود که احساس نزدیکی بیشتر به اعضای خانواده داشته و بتوانید اوقات بیشتری را کنار آن ها سپری کنید. این چیزی است که ضمن اشتغال مداوم به بالا رفتن تحکیم اعضای خانواده کمک کرده و آن ها را بهتر کنار هم نگه می دارد.

شما چه مزایای را با دورکاری در منزل همراه می دانید؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: