کد خبر: ۵۱۴۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در تهران به دلیل وجود محدودیت‌هایی که بعضا نهاد‌هایی مثل شهرداری اعمال کرده‌اند، تاکنون مرکز منش راه اندازی نشده است.

به گزارش شفاف، محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت و گویی، اظهار کرد: با طراحی‌های انجام شده مراکز منش را با همکاری جهاد دانشگاهی برای جوانان راه اندازی کردیم.

او با بیان اینکه در مراکز منش در تلاش هستیم از ظرفیت جوانان و از ایده‌های آن‌ها استفاده کنیم، گفت: چه جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی و چه جوانانی که تحصیلات دانشگاهی ندارند، اما دارای ایده و طرح‌های نو هستند می‌توانند در مراکز منش فعالیت کنند.

تندگویان افزود: کسب و کار‌هایی که با حمایت مراکز منش راه اندازی می‌شوند می‌توانند بعد از پیشرفت و خودکفایی از طرح‌های تحت حمایت معاونت جوانان خارج شوند و موسسان آن‌ها، سهام دار شرکتشان شوند.

او با بیان اینکه در حال حاضر استان‌هایی چون زنجان، ایلام و آذربایجان غربی دارای بیشترین و فعال‌ترین مراکز منش هستند، تصریح کرد: در تهران به دلیل وجود محدودیت‌هایی که بعضا نهاد‌هایی مثل شهرداری اعمال کرده‌اند، تاکنون مرکز منش راه اندازی نشده است.


انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: