کد خبر: ۵۱۴۶۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

سرزنش کردن خود و سخن از اشتباهات جزئی از وظیفه ما است. ما مشکلات زیادی در خط دفاعی داشتیم. من اعتراف می‌کنم که همه چیز بد بود و این موضوع شامل من هم می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از شکست سنگین و تحقیر آمیز برابر اسپانیا بسیار ناراحت است.

به گزارش شفاف، و به نقل از اسپورت۱، یکی از عجیب‌ترین نتایج لیگ ملت‌های اروپا در اسپانیا رقم خورد. تیم ملی فوتبال آلمان با نتیجه عجیب ۶ بر صفر برابر اسپانیا تن به شکست داد. این سنگین‌ترین شکست آلمان در ۸۹ سال اخیر به شمار می‌آید که باعث ناراحتی و تعجب سرمربی این تیم شده است.

واکنش لو بعدازسنگین‌ترین باخت ۹۰سال اخیر آلمان

یواخیم لوو در نشست خبری بعد از بازی گفت: شب بسیار تاریکی برای ما بود. به هیچ وجه خوب نبودیم؛ نه در کار‌های دفاعی، نه در نبرد‌های هوایی و نه در خط حمله. با این حال نمی‌توان کسی را مقصر این شکست دانست. در خط دفاعی بسیار بد بودیم. فضا‌های زیادی وجود داشت و همین باعث شد تا بازیکنان اسپانیا به راحتی به ما ضربه زنند. در نیمه نخست بسیار بد بودیم و تلاش کردیم تا در نیمه دوم جبران کنیم، اما سرعت بازیکنان اسپانیا کار را بر ما سخت کرد.

یواخیم لوو در پایان گفت: سرزنش کردن خود و سخن از اشتباهات جزئی از وظیفه ما است. ما مشکلات زیادی در خط دفاعی داشتیم. من اعتراف می‌کنم که همه چیز بد بود و این موضوع شامل من هم می‌شود و من هم به این خاطر باید سرزنش شوم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: