کد خبر: ۵۱۴۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

کلمبیا با دو باخت سنگین پیاپی در رده هفتم جدول ده تیمی مسابقات مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفته و این یعنی شانس آن‌ها در حال حاضر برای راهیابی به جام جهانی کم است

کلمبیا با کارلوس کی روش پرتغالی روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند؛ پس از ناکامی‌های متعدد در بازی‌های دوستانه، کلمبیای کی روش در بازی‌های رسمی هم خوب نتیجه نمی‌گیرد و شکست در دومین بازی متوالی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ می‌تواند برای کی روش گران تمام شود.

به گزارش شفاف، و به نقل از سایت گل کلمبیا، در چهارمین هفته مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، کلمبیا با نتیجه سنگین و تحقیرآمیز ۶-۱ برابر اکوادور شکست خورد تا کابوس کارلوس کی روش این بار در کیتو ادامه یابد. این در حالی است که آن‌ها پیش‌تر ۳-۰ به اروگوئه باخته بودند. کلمبیا در این بازی بسیار سر در گم و بدون برنامه ظاهر شد که مسئول ناکامی‌های اخیر آن ها، کارلوس کی روش، سرمربی ۶۷ ساله این تیم است.

کارلوس کی روش درآستانه اخراج از تیم ملی کلمبیا

کلمبیا با دو باخت سنگین پیاپی در رده هفتم جدول ده تیمی مسابقات مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفته و این یعنی شانس آن‌ها در حال حاضر برای راهیابی به جام جهانی کم است. در کلمبیا، انتقادات فراوانی از کارلوس کی روش انجام شده و با توجه به این دو باخت سنگین و نمایش‌های ناامید کننده، این سرمربی پرتغالی در خطر اخراج از تیم ملی کلمبیا قرار دارد. رقابت‌های ملی آینده در مارس ۲۰۲۱ برگزار می‌شود و این یعنی فرصت خوبی برای فدراسیون فوتبال کلمبیا جهت تغییر سرمربی ایجاد شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار