کد خبر: ۵۱۴۷۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه 9 شهرداری تهران اقدامات ترافیکی این منطقه را در بهسازی معابر غربی پایتخت تشریح کرد.

به گزارش شفاف، علی حیدری سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه منطقه۹ در گفت و گویی،  با اشاره به اقدامات منطقه  به مناسبت هفته ایمنی و حمل و نقل، گفت: به منظور ایجاد شهری برای همه، نسبت به مناسب سازی معابر برای استفاده معلولین، نابینایان و شهروندان اقدام شده است. به این منظور احداث ۵۲۸۰مترمربع مسیر ویژه نابینایان، نصب ۲۴تابلوی پارک حاشیه‌ای ویژه معلولین و ترسیم ۲۴شابلون محل پارک ویژه معلولین انجام شده است.

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه۹ افزود:همسطح سازی و دسترس پذیری به پایانه و ایستگاه‌های حمل ونقل عمومی به میزان۹۳۰ مترمربع، بهسازی گذرگاه‌های عابر پیاده به میزان ۵۷۳ متر مربع، پیوستگی و حذف پله در معابر با ۳۴۴ مترمربع از دیگر موارد اجرایی است.

حیدری بیان کرد: ۹۰هزار خط کشی محوری و خط کشی عابر پیاده در ۷۰مقطع انجام شده، ضمن اینکه نسبت به حذف ۵۹ فقره موانع فیزیکی، نصب ۱۷۱مترمربع پل بر روی نهر، نصب ۹قطعه کاشن تانک، ۸۵ عدد بشکه ترافیکی،۱۳۰۰عدد استوانه ارتجاعی، ۲۵۰عدد تابلو‌های هشداری شامل خطرنما و شورون اقدام شده است.

وی  یادآور شد:  نصب و نگهداری۴۰۰۰ مترطول نرده ترافیکی و ۲۷۰۰۰ مترطول گاردریل از مواردی است که توسط معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه۹ در راستای ایجاد تهران شهری برای همه انجام شده است


انتهای پیام/

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: