کد خبر: ۵۱۴۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

در مراسم "کمک مومنانه، همت پهلوانانه" کاراته با حضور مسئولان ورزش، ۲۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش شفاف، مراسم "کمک مومنانه، همت پهلوانانه" کاراته امروز (سه‌شنبه) به صورت هماهنگ در تهران و برخی شهرهای دیگر برگزار شد. در مراسم تهران که به میزبانی مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار شد، ۲۰۰ بسته حمایتی به نیازمندان کاراته اهدا شد.

در مراسم امروز علاوه بر تعدادی از اعضای خانواده کاراته، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش، کیکاوس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک، مهدی میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران، علیرضا خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها ، جعفر سطوتی مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و مهدی امینی مدیر مجموعه ورزشی کشوری حضور داشتند.

در ابتدای مراسم سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته گفت: جامعه کاراته در زمینه کمک های مومنانه همکاری مناسبی را انجام دادند و این مراسم همزمان در تهران و ۱۷ استان دیگر در حال برگزاری است. جامعه کاراته، جامعه ای است که همواره در این قبیل کارها پیشتاز بوده و جا دارد از همه بزرگان، پیشکسوتان و خیرین کاراته که باعث برگزاری این کار خیر شدند، تشکر و قدردانی کنم.

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش نیز در مراسم امروز عنوان کرد: از طباطبایی و همکارانش در فدراسیون کاراته تشکر می کنم که همت کردند و این کار بزرگ را در تهران و دیگر استان های کشور انجام دادند. سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک نیز در این مراسم یادآور شد که فدراسیون های ورزشی همزمان با کار در حوزه قهرمانی، در حوزه فرهنگی نیز فعالیت دارند و باید از فدراسیون کاراته بابت برگزاری این مراسم تشکر و قدردانی نمود.

میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران نیز در سخنانی کوتاه اظهار کرد: از مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کاراته تشکر می‌کنم که به مناسبت هفته بسیج و میلاد امام حسن عسگری این کار خیر و خدا پسندانه را با همت بسیجی و روحیه جهادی انجام دادند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار