کد خبر: ۵۱۴۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس با اشاره به برنامه سفر سردار محمد به این استان گفت: این سفر از صبح فردا با کلنگ زنی جاده بجنورد میامی آغاز و پس از سفر به اسفراین، همراه با برگزاری ستاد اقتصاد مقاومتی و کلنگ زنی بیمارستان رازوجرگلان خاتمه می‌یابد.

                          جزییات سفر فرمانده قرارگاه‌خاتم‌الانبیا به خراسان‌شمالی

به گزارش شفاف، سید محمد پاکمهر با اشاره به سفر فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا به خراسان شمالی اظهار کرد: این سفر از صبح فردا به مرکز استان آغاز شود و عصر چهارشنبه ادامه پیدا می‌کند.

وی با اشاره به جزییات این سفر تصریح کرد: سردار محمد پس از ورود به خراسان شمالی و دیدار با مسئولان ارشد استان، جهت کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی جاده بجنورد - میامی - تهران به محل عملیات عمرانی این پروژه در چند کیلومتری جاده بجنورد به اسفراین حضور پیدا می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه اجرای این پروژه از سوی قرارگاه خاتم‌الانبیا رنگ تحقق به وعده‌های پیشین اجرای این پروژه می‌بخشد، تصریح کرد: این پروژه از بجنورد تا شهرستان میامی در استان سمنان بالغ‌بر ۲۶۰ کیلومتر جاده است که ۹۲ کیلومتر آن به‌دست قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا کشور اجرایی و احداث می‌شود.

وی ادامه داد: احداث این جاده علاوه بر فواید اقتصادی فراوان بر منطقه، آرزوی دیرینه مردم استان خراسان شمالی برای تسریع در رسیدن به مرکز کشور را محقق می‌کند.

پاکمهر برنامه بعدی سردار محمد در خراسان شمالی را سفر به شهرستان اسفراین اعلام کرد و گفت: در این شهرستان بازدید‌هایی در راستای کمک به پروژه‌های معدن آلبلاغ و راه‌آهن جوین به اسفراین انجام می‌شود.

وی به برنامه ظهر فردا فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا در استان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور سردار محمد در محل استانداری خراسان شمالی به همراه انعقاد قرارداد اجرای پروژه‌های عمرانی استان و همچنین کلنگ زنی بیمارستان رازوجرگلان به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های مردم این منطقه محروم و کمتر برخوردار ازجمله جزییات جلسه ظهر فردا خواهد بود.

گفتنی است پس از سفر یک روزه سردار محمد به خراسان شمالی، نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به همراه تنی از معاونان وزرا روز پنج شنبه به خراسان شمالی سفر خواهند کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار