کد خبر: ۵۱۵۰۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان کدام است؟

امروزه بازار کار هوشمند سازی ساختمان در تمامی کشورها  رو به گسترش است و در ایران نیز در بسیاری از شهرها مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز ، مشهد و غیره پروژه های هوشمندسازی  طراحی و پیاده سازی می شوند.

پیاده سازی پروژه های هوشمند سازی امری تخصصی بوده و نیازمند یادگیری مهارت های گوناگونی از قبیل برق کشی، برنامه نویسی، سخت افزار کامپیوتر، نصب دوربین مداربسته و دیگر سیستم های امنیتی و رفاهی است.

جدید و تخصصی بودن این شغل باعث شده تا تعداد متخصصان این حرفه محدود باشد، بنابراین در صورتی که قصد دارید شغلی عالی به دست آورید توصیه می کنیم با یک برنامه ریزی صحیح بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان را شناسایی کرده در آموزشگاهی معتبر صفر تا صد هوشمند سازی را فرا گرفته و آینده شغلی خود را متحول کنید.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان کدام است؟

چطور بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان را انتخاب نماییم؟

امروزه با توجه به جدید بودن هوشمند سازی و بازار کار عالی آن آموزشگاه های متعددی در کشور دوره های هوشمند سازی را برگزار می نمایند. نوع و شیوه برگزاری دوره در این مراکز یکسان نبوده و برخی تنها به آموزش تئوری مباحث می پردازند. بنابراین در صورتی که قصد یادگیری صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان را دارید و می خواهید به صورت حرفه ای در این شغل به فعالیت بپردازید توصیه می کنیم زمانی را به تحقیق برای یافتن بهترین دوره سپری کنید. یک آموزشگاه و دوره تخصصی هوشمند سازی ویژگی هایی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

اساتید متخصص و با تجربه

تخصص و تجربه اساتید مهم ترین ویژگی است که یک آموزشگاه خوب برای گذراندن دوره های هوشمند سازی باید دارا باشد. زیرا در صورت که اساتید از تخصص کافی برخوردار نباشد انتقال مفاهیم به خوبی صورت نگرفته و تمام وقت و هزینه شما به هدر خواهد رفت.

سرفصل های آموزشی کامل

سرفصل های آموزشی کامل و متناسب با نیازهای بازار کار از دیگر ویژگی های یک دوره خوب می باشد. بنابراین توصیه می کنیم سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره را بررسی کرده و آموزشگاهی را انتخاب کنید که به آموزش صفر تا صد هوشمند سازی می پردازد. گذراندن دوره برق ساختمان از دیگر دوره های مهمی است که برای موفقیت در این شغل تاثیر گذار است.

آموزش عملی در کارگاه های مجهز

یکی از دیگر ویژگی های مهم که یک آموزشگاه هوشمند سازی باید داشته باشد برگزاری دوره در کارگاه های مجهز و به صورت عملی و تخصصی می باشد. برای یادگیری هوشمند سازی آموزشگاه انتخابی می بایست در کارگاه های مجهز و به صورت عملی کلیه مراحل لازم برای پیاده سازی هوشمندسازی در ساختمان را به کارآموزان آموزش دهد. کارآموزان طی دوره می بایست این فرصت را داشته باشند تا در محیطی شبیه به محیط واقعی کار پروژه هوشمند سازی را پیاده کرده و به رفع اشکال بپردازند.

امکان بازآموزیی دوره

امکان بازآموزیی دوره به صورت رایگان از دیگر ویژگی های مهمی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. هنگام ثبت نام در دوره های هوشمند سازی به این موضوع توجه داشته باشید که آیا آموزشگاه برای یادگیری مفاهیم تضمینی ارائه می دهد و آیا در صورت عدم یادگیری مباحث می توانید در در دیگر دوره های هوشمند سازی شرکت کنید.

نوع و مدت زمان پشتیبانی

پشتیبانی دوره نیز از دیگر ویژگی هایی است که یک آموزشگاه خوب هوشمند سازی باید داشته باشد. بررسی کنید که آیا آموزشگاه پس از پایان دوره پشتیبانی های لازم را ارائه می دهد یا خیر. توصیه می کنیم آموزشگاهی را انتخاب کنید که به صورت رایگان و نامحدود پشتیبانی پس از دوره ارائه می دهد.

اعتبار مدرک ارائه شده

اعتبار مدرک ارائه شده از دیگر ویژگی هایی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. دقت داشته باشید که آیا مدرک ارائه شده از سوی آموزشگاه انتخابی معتبر بوده و تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور ارائه می شود.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان کدام است؟

آموزشگاه برق گستران، انتخاب کارآموزان هوشمند سازی ساختمان

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین آموزشگاه های هوشمند سازی در کشور است که با سال ها تجربه و تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور دوره های هوشمند سازی را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید.

این آموزشگاه در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای به آموزش صفر تا صد مفاهیم هوشمند سازی و طریقه پیاده سازی پروژه های آن می پردازد.

آموزشگاه برق گستران در تلاش است تا کارآموزان پس از پایان دوره به در ک عمیقی از مفاهیم هوشمند سازی رسیده و بتوانند انواع پروژه های هوشمند سازی را پیاده کنند.

در مجتمع آموزشی برق گستران کارآموزان در صورتی یاد نگرفتن مفاهیم می توانند به صورت رایگان در دیگر دوره های هوشمند سازی شرکت کرده و در پایان دوره ضمن دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای از مشاوره های بازاریابی و کسب و کار و پشتیبانی نامحدود که به صورت رایگان ارائه می شود بهره مند گردند.

آموزشگاه برق گستران علاوه بر دوره فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش برق ساختمان، آموزش دوربین مداربسته، آموزش دزدگیر اماکن، آموزش نصب اعلام حریق، اموزش نصب و تعمیرات کولر و پکیج برخی از دیگر دوره ها در این آموزشگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com/ مراجعه نمایید. همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار