کد خبر: ۵۱۵۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

دوره نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج کجا ثبت نام کنیم؟

امروزه با توجه به مزایای بسیاری کولر گازی و پکیج دیواری در مقایسه با دیگر سیستم های تهویه تقاضا برای نصب این وسایل گرمایشی و سرمایشی رو به افزایش است. با افزایش تعداد نصب کولر و پکیج دیواری بدون شک نیاز به مراکزی برای نصب و تعمیرات این لوازم بیش از پیش احساس می شود.

این موضوع شغل نصب و تعمیرات کولر و پکیج دیواری را به یکی از مشاغل فنی بسیار عالی و درآمدزا تبدیل کرده است. شغلی که با توجه به جایگزینی پکیج و کولر گازی به جای کولرهای آبی و بخاری می توان آینده شغلی عالی را برای آن متصور شد.

خوشبختانه ورود به بازار کار این مشاغل نیاز به مدرک دانشگاهی نداشته و تنها کافیست مهارت های لازم برای نصب و تعمیر انواع کولر گازی و پکیج را از طریق شرکت در دوره های آموزشی به دست آورید.

با توجه به بازار کار عالی این مشاغل امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزش کولر گازی و آموزش پکیج دیواری را برگزار می کنند. با توجه به اینکه شیوه برگزاری دوره در این مراکز با هم متفاوت است بنابراین پیش از ثبت نام برای جلوگیری از زمان و هزینه توصیه می کنیم به بررسی آموزشگاه های پکیج و کولر پرداخته و بهترین آموزشگاه را شناسایی و در دوره های آن ثبت نام کنید.

در ادامه این مطلب به برخی از ویژگی های یک آموزشگاه خوب برای گذراندن دوره های پکیج و کولر گازی می پردازیم.

دوره نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج کجا ثبت نام کنیم؟

یک آموزشگاه پکیج و کولر حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد.؟

دارا بودن اساتید متخصص و حرفه ای یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که هنگام انتخاب آموزشگاه می بایست مورد توجه قرار گیرد. زیرا در صورتی که اساتید از تجربه کافی برخوردار نباشند و به خوبی مفاهیم را انتقال ندهند، به درستی با طریقه نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی آشنا نشده و در بازار کار با شکست روبه رو خواهید شد.

برگزاری دوره به صورت عملی و تخصصی در کارگاه های مجهز از دیگر ویژگی هایی است که می بایست به آن توجه داشته باشید. برخی از مراکز آموزشی تنها به آموزش تئوری مباحث می پردازند. دقت داشته باشید که دوره دوره آموزش تعمیر کولر گازی و پکیج به صورت عملی برگزار شده به آموزش صفر تا صد مفاهیم نصب و تعمیرات کولر و پکیج بپردازد و برای شما این فرصت را فراهم شود تا به تمرین عملی بپردازید.

دقت داشته باشید که سرفصل های آموزشی دوره کامل بوده و به صفر تا صد نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی بپردازد. یکی از ویژگی های دیگری که باید به آن توجه داشته باشید امکان بازآموزیی دوره می باشد. یک آموزشگاه خوب می بایست این امکان را برای کارآموزان فراهم آورد تا در صورت عدم یادگیری مباحث طی دوره بتوانند به صورت رایگان در دیگر دوره های کولر گازی و پکیج به صورت رایگان ثبت نام نمایند.

نوع و مدت زمان پشتیبانی دوره نیز از دیگر ویژگی هایی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. برخی از مراکز آموزشی پس از پایان دوره هیچ گونه پشتیبانی به آنها ارائه نداده یا به ازای پشتیبانی مبلغی را دریافت می کنند. دقت داشته باشید که مدت زمان پشتیبانی چقدر بوده و آیا این پشتیبانی رایگان است.

اعتبار مدرک ارائه شده نیز می بایست مورد توجه قرار گیرد. بررسی کنید که آیا مدرک ارائه شده زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد یا خیر.

دوره نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج کجا ثبت نام کنیم؟

آموزشگاه فنی پارس، انتخاب اول کارآموزان پکیج و کولر گازی

 یکی از معتبرترین آموزشگاه های فعال در زمینه برگزاری دوره های کولر گازی و دوره آموزش پکیج فنی حرفه ای در کشور که به صورت کاملا تخصصی و عملی با سال ها تجربه دوره های آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی  و آموزش نصب پکیج دیواری و تعمیرات آن را برگزار می نماید، آموزشگاه فنی پارس در تهران است.

این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و توسط کادری متخصص و با تجربه در کارگاه های مجهز دوره آموزش نصب کولر گازی، آموزش تعمیر کولر گازی، آموزش نصب پکیج دیواری و آموزش تعمیر پکیج را برگزار می نماید.

هدف این مرکز آموزشی از برگزاری دوره فوق تربیت نیروی کار ماهر و تخصصی برای ورود به بازار کار است لذا برای رسیدن به این هدف تدابیری را اتخاذ نموده است.

کارآموزان در دوره های این مرکز آموزشی می توانند در محیطی شبیه به محیط واقعی کار کلیه مراحل نصب پکیج و کولر گازی را انجام داده و به رفع اشکال بپردازند. همچنین زیر نظر اساتید دوره انواع مشکلات و ارورهای پکیج و کولر گازی را رفع نموده و بدین ترتیب به درک عمیقی از مفاهیم نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج رسیده و بدون استرس وارد بازار کار شوند.

دوره های پکیج و کولر گازی در این آموزشگاه به صورت تضمینی بوده و کارآموزان در صورتی که طی دوره مباحث را یاد نگیرند می توانند به صورت رایگان در دیگر دوره های پکیج و کولر این آموزشگاه شرکت نمایند.

مجتمع آموزشی فنی پارس پس از پایان دوره آموزشی نیز همراه کارآموزان بوده و به صورت رایگان پشتیبانی به آنها ارائه می دهد. همچنین کارآموزان می توانند از مشاوره های بازار یابی و کسب و کار که به صورت رایگان در این آموزشگاه ارائه می شود بهره مند شوند.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ‌های آموزشی این مرکز همچنین برخورداری از تخفیف های ویژه همین حالا به سایت این مرکز به آدرس https://amoozeshgahfanni.com/ مراجعه نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۰۸ حاصل نمایید.

 

*رپورتاژ آگهی

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار