کد خبر: ۵۱۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای تایید اساسنامه پیشنهادی از ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه) آغاز شد.

به گزارش شفاف، پس از حواشی زیاد امروز (شنبه) صبح مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای تایید اساسنامه پیشنهادی از ساعت ۱۰ آغاز شد.

در این جلسه مهدی علی نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و اهالی خانواده فوتبال حضور دارند.

قرار است پس از تایید اساسنامه انتخابات فدراسیون فوتبال تا ۲ ماه آینده برگزار شود.

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای تایید اساسنامه پیشنهادی حضور یافت.

در ابتدای این مجمع، گزارشی از عملکرد فدراسیون فوتبال در سال‌های ۹۷ و ۹۸ پخش شد که مربوط به بخش‌های مختلف فدراسیون از جمله باشگاه‌ها، سازمان لیگ، فوتسال، ایفمارک، تیم‌های پایه و… بود.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال آغاز شد

مهدی محمدنبی، دبیر مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع امروز با توجه به شرایط کنونی کشور و رعایت شیوه نامه‌ها به شکل وبینار برگزار می‌شود. حاضرانی که در خدمت آن‌ها هستیم در حال حاضر ۶۶ نفر هستند. این تعداد برای شروع مجمع کافی است و من دستور جلسه را قرائت می‌کنم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به مفاد جلسه از جمله تایید اساسنامه اظهار کرد: با توجه به اینکه حاضران ۶۶ نفر هستند، خوشبختانه توانستیم این مجمع را با حداکثر آرا شروع کنیم. ما تمام مدارک را برای اعضاء ارسال کرده ایم. آن‌ها نظرات خود را درباره ناظران و شمارش کنندگان اعلام کرده اند.

محمدرضا غفاری، آبختی سنجابی و سعید عباسی به عنوان ناظر و صمد نوتاش، محمد جواهری و اکبر محمدی به عنوان شمارش کنندگان آرا در سالن برگزاری مجمع حاضر شدند.

با اعلام محمدنبی، اعضای مجمع با ۶۸ رای موافق، صورت جلسه مجمع قبلی در سال ۹۷ را تصویب کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: